Artur Suits

Partner, nõustamisteenuste valdkonna juht

ÄRIPÄEVA RAADIO ja GRANT THORNTON Ettevõtte ostmine - kas rätsepatöö või lihtne loogikarada Kuulake järgi

Kui soovite ettevõtte kasvatamiseks konkurendi ära osta või hoopis oma ettevõtte müüa, saavad Grant Thornton Balticu nõustajad Teid aidata.

Meie juures saate kõik omandamise või müügiga seotud teenused ühest kohast. Grant Thornton Balticu nõustajad saavad Teid toetada kõigis omandamise või müügiga seotud tegevustes, samuti aitame ka siis, kui soovite meilt nõustamist ainult mõnes tehingu etapis. Nõustame ka ettevõtte juhtkonnapoolseid väljaoste omanikelt.

Meil on pikaajaline kogemus ka piiriüleste ostu- ja müügitehingute nõustamisel ning saame kasutada rohkem kui 135 riigis tegutsevate Grant Thorntoni liikmesettevõtete kontakte ja teadmisi.

Teenused:

Saatke oma päring

Soovitan Grant Thornton Balticut kindlasti!

"Otsustasime Eestis oma tegevust laiendada ning osta kohvi ja kohviseadmete müügiga tegeleva KAFO Eesti OÜ. Lepingueelsetel läbirääkimistel ja lepingu teksti koostamisel oli Grant Thornton Balticu nõustajate tugi suisa hindamatu! Nad aitasid paika panna omandamistingimused ja juhtisid tähelepanu mitmele olulisele aspektile, millele me ise ei osanud tähelepanu pöörata. Tänu Grant Thornton Balticu nõustajate tööle võisime olla kindlad, et omandatavas ettevõttes ei ole n-ö „peidetud karisid“ ja saime rahuliku südamega lepingule alla kirjutada. Soovitan Grant Thornton Balticut kindlasti!"

 

Andris Pimanovs, EUGESTA un Partneri SIA juhatuse liige