hero banner

Kristelil on kaks suurepärast omadust. Esiteks väga põhjalik õigusvaldkonna tundmine ning teiseks oskus inimesi mõista ja keerulisi asju lihtsalt selgitada. Seetõttu on Kristelil aastate jooksul kogunenud palju lojaalseid kliente, kelle jaoks on oluline just tema käest nõu saada. Samuti on need omadused aidanud Kristelil areneda spetsialistist juhiks.

Kristel tuli Grant Thornton Balticusse õigusnõustajana tööle 2008. aastal. Peagi sai temast juhtiv õigusnõustaja ja alates 2021. aastast juhib Kristel kogu õigusnõustamise valdkonda. Alates juulist 2022 on Kristel Tiits Grant Thornton Balticu partner.

Kristeli põhivaldkond on töö- ja ühinguõigus. Ta on kursis tööõiguse kõige peenemate nüanssidega, alates töövaidluste lahendamisest ja lõpetades isikuandmete kaitsega ning ta oskab nõu anda nii suurtele rahvusvahelistele kontsernidele kui ka mikroettevõtetele.  Ühinguõiguse valdkonnas tegeleb ta ettevõtete restruktureerimise ja omandamiste nõustamisega. Õigusnõustamise valdkonna juhina tegeleb ta lisaks igapäevasele nõustamisele ka oma meeskonna töö juhtimisega.

Lisaks sellele on Kristel Grant Thornton Balticus kõige aktiivsem ja väga hinnatud koolitaja. Ta on esinenud Grant Thornton Balticu kliendikoolitustel, Äripäeva koolitustel ja suurtel konverentsidel. Samuti kirjutab Kristel artikleid ja on Äripäeva teabevara kaasautor.

 

Auhinnad ja tunnustused

  • Aasta kliendikogemus 2019
Kvalifikatsioon
  • Õigusteadus, Concordia Rahvusvaheline Ülikool
  • Õigusteaduse MBA, Stockholmi Ülikool
Related Events
Eelseisev üritus 20 apr
Hommik nõustajaga: ettevõtte müügitehingu elukaar Hommik nõustajaga: ettevõtte müügitehingu elukaar
N, aprill 20, 2023
09:30
Vaadake lähemalt
Toimunud üritus 19 jaan
Hommik nõustajaga: äriseadustiku muudatused ja uus äriregistri seadus ning olulised muudatused ühingute majandamisel Hommik nõustajaga: äriseadustiku muudatused ja uus äriregistri seadus ning olulised muudatused ühingute majandamisel
N, jaanuar 19, 2023
09:30
Vaadake lähemalt
Toimunud üritus 09 juuni
Hommik nõustajaga: töölepingu seaduse muudatused Hommik nõustajaga: töölepingu seaduse muudatused
N, juuni 09, 2022
Tallinn, Eesti
Tallinn, Eesti
09:30
Vaadake lähemalt
Toimunud üritus 08 veebr
Hommik nõustajaga: äriregistri seaduse eelnõu ja olulised muudatused ühingute majandamisel Hommik nõustajaga: äriregistri seaduse eelnõu ja olulised muudatused ühingute majandamisel
T, veebruar 08, 2022
09:30
Vaadake lähemalt
Tutvu meie töötajatega