Eneli Perolainen

Partner ja õigusnõustamise valdkonna juht

Artikkel Kuidas osta ettevõte niimoodi, et olla hiljem kahetsustest prii? Lugege lähemalt

Grant Thornton Balticu nõustajad on juba rohkem kui 25 aastat olnud usaldusväärsed koostööpartnerid paljudele ettevõtjatele, kelle edulugu on tunnustuseks ka meie teadmistele ja töövõtetele. Lahendades klientide õigusküsimusi, on meie eesmärk kaasa aidata nende majanduslikule edule ja kasvule.

Grant Thornton Baltic pakub ettevõtjatele igakülgset juriidilist tuge: meie põhivaldkonnad on äriõigus, maksuõigus, tööõigus, ühinemised ja omandamised, ümberstruktureerimised, tehingute nõustamine ning õigusauditid. Meie spetsialistidel on põhjalik kogemus keeruliste lepinguliste suhete reguleerimisel, riigihanke- ja konkurentsiõiguse küsimuste lahendamisel ning avaliku halduse õiguslike aspektide nõustamisel.

Me pakume ärilahenduste väljatöötamisel ja projektide elluviimisel kliendile terviklikku teenust, mis hõlmab nii juriidilist kui ka maksu- ja finantsalast nõustamist. Toetudes Grant Thorntoni rahvusvahelisele võrgustikule, teenindame nii kohalikul turul tegutsevaid äriühinguid kui ka neid ettevõtjaid, kelle ärihuvid on suunatud regionaalsetele või rahvusvahelistele turgudele.

 

Räägime lähemalt Teie ettevõtte vajadustest ja meie õigusnõustamise teenuse võimalustest.

Võtke ühendust!