article banner

Õigusnõustamine

Kristel Tiits

Õigusnõustamise valdkonna juht

Case Study

Rahvusvaheline hulgimüüja EUGESTA ostis Eesti juhtiva kohviettevõtte

Lugege lähemalt

Grant Thornton Balticu nõustajad on juba rohkem kui 25 aastat olnud usaldusväärsed koostööpartnerid paljudele ettevõtjatele, kelle edulugu on tunnustuseks ka meie teadmistele ja töövõtetele. Lahendades klientide õigusküsimusi, on meie eesmärk kaasa aidata nende majanduslikule edule ja kasvule.

Grant Thornton Baltic pakub ettevõtjatele igakülgset juriidilist tuge: meie põhivaldkonnad on äriõigus, maksuõigus, tööõigus, ühinemised ja omandamised, ümberstruktureerimised, tehingute nõustamine ning õigusauditid. Meie spetsialistidel on põhjalik kogemus keeruliste lepinguliste suhete reguleerimisel, riigihanke- ja konkurentsiõiguse küsimuste lahendamisel ning avaliku halduse õiguslike aspektide nõustamisel.

Me pakume ärilahenduste väljatöötamisel ja projektide elluviimisel kliendile terviklikku teenust, mis hõlmab nii juriidilist kui ka maksu- ja finantsalast nõustamist. Toetudes Grant Thorntoni rahvusvahelisele võrgustikule, teenindame nii kohalikul turul tegutsevaid äriühinguid kui ka neid ettevõtjaid, kelle ärihuvid on suunatud regionaalsetele või rahvusvahelistele turgudele. 

Saan alati kindel olla

"Meie koostöö Grant Thornton Balticuga on kestnud üle paarikümne aasta. Tean, et saan nende peale kindel olla ka keerulisemate teemade lahendamisel. Hea näide on Mootor Grupile kuulunud Milrem LCM OÜ enamusosaluse müügitehingu ettevalmistamine ja läbiviimine. Meeskonnatöö oli kiire ja ladus ning mitmed keerulised olukorrad said sujuva lahenduse. Hindan Grant Thornton Balticu nõustajate töökust, täpsust ja detailidesse süvenemise võimet ning julgen neid kindlasti soovitada."

 

Hugo Osula, Mootor Grupi juhatuse esimees