Tundsin esimesest päevast kolleegide tuge!

Liitusin Grant Thornton Balticu raamatupidamismeeskonnaga 2022. aastal. Ma ei olnud kunagi varem raamatupidamisbüroos töötanud ja seetõttu oli see minu jaoks väljakutse. Olin palju kuulnud, et raamatupidaja töö on väga keeruline, aga tegelikult oli see päris põnev ja positiivne kogemus.

Alguses kartsin, et ei saa hakkama ja jään oma muredega üksi. Sain aga kiiresti aru, et uue töötaja sisseelamine on meil organiseeritud väga kõrgel tasemel: tehakse erinevaid koolitusi ja peetakse vestlusi, samuti tutvustatakse teistele töötajatele. Seega sa tead juba, kes on kes, millega keegi tegeleb ja kuidas on töö organiseeritud. Minu kõrval olid alati mu tiimijuht ja tiimikaaslased. Nii tundsin kohe, et ma pole üksi.

Kindel eesmärk areneda

Grant Thornton Balticus on olemas tõeline karjäärivõimalus. Kui inimesel on soov areneda ja kasvada, siis pole piiri. Mina tulin siia kindla eesmärgiga – areneda! Tahtsin saada uusi ning laiendada olemasolevaid teadmisi ja oskusi. Alustasin raamatupidamise seenior assistendina  ja vähem kui kümme kuud hiljem sain juba liikusin edasi raamatupidaja ametikohale.

Aasta parim nooremraamatupidaja

Väga emotsionaalne hetk oli siis, kui mind tunnustati 2022. aasta parima noore raamatupidaja tiitliga. Minu jaoks oli see ootamatu üllatus, sest minu kõrval töötab palju väga tublisid ja tarku kolleege. Ma näen, et Grant Thornton Baltic toetab ja väärtustab oma töötajaid. Iga töötaja on tähtis ja igaühe tööd väärtustatakse.

Tatjana Raskatova Grant Thornton Baltic

 

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Vaata vabu töökohti Kirjuta meile