Kes soovib, saab alati midagi uut proovida

Liitusin Grant Thornton Balticu raamatupidamismeeskonnaga 2017. aasta novembris. Alguses oli kõik võõras: nii valdkond, inimesed kui ka programmid. Võib öelda, et alustasin nullist, sest mu eelmine kogemus oli logistikavaldkonnas. Aga kuna otsustasin elus midagi uut proovida, siis olin valmis nullist alustama ja seejärel vaikselt edasi arenema. 

Sisseelamisprogrammist on suur abi

Samal ajal, kui mina tööle tulin, hakati arendama uute töötajate sisseelamise programmi,  mis andis väga häid tulemusi ja oli tõesti abiks kõigile, kes meie perega liitusid. Mulle väga meeldib see sisseelamisprogramm, kuna ma ei ole selline tüüp, kes kohe tunneb ennast igal pool nagu kodus. Seetõttu oli mul vaja kolleegide tuge. Meie inimesed on abivalmis, huumorimeelega, toredad kaasamõtlejad ning alati valmis rõõme ja muresid Sinuga jagama.

Grant Thornton Balticu väärtustest kattuvad minu väärtushinnangutega kõige rohkem täpsus, korrektsus ja abivalmidus. Inimesed saavad aru, mis nad teevad, kuidas nad peavad seda tegema ja seisavad selle eest, et kõik toimiks.

Töö- ja eraelu tasakaal on meil samuti paigas. Keegi ei nõua ületunde ja ollakse väga paindlikud. Super pluss on see, et saame ise määrata enda tööpäeva alguse ja lõpu, see tähendab, et ei pea töötama kella 9-st 17-ni, vaid näiteks kella 10-st 18-ni. Samuti pole midagi katki, kui on vaja töölt korraks eemal olla.

Kui soovi on, saab karjääri teha

Meie juures antakse kõigile võimalus areneda ja just selles suunas, mida konkreetselt Sulle vaja. Näiteks kui keegi soovib paar aastat rahulikult assistendina töötada, siis selline võimalus tal kindlasti on. Aga ka neil, kes soovivad kiiresti areneda ja võtta vastu uusi ülesandeid, on kindlasti palju võimalusi edasi liikuda. Inimene peab vaid ise soovi avaldama ja tahtma, Grant Thornton Baltic pakub alati võimalusi.

Mäletan, et alguses oli mu inglise keele oskus väga kehv, aga tahtsin seda parandada ja õppisin uusi sõnu. Kuid kuna praktikat ei olnud, siis barjäär oli ikka suur. Lõpuks tekkis selline olukord, et ma pidin ühe kliendi ettevõtte raamatupidamise üle andma raamatupidajatele Budapestis. Seetõttu oli vaja sealsetele inimestele anda ülevaade, mida ja kuidas ma teen. Stress oli väga suur, sest mitu inimest osales veebikõnes ja seda ka salvestati. Pärast seda kogemust ma enam ei karda rääkida, ja kui keegi ei saa aru, siis ma seletan veelkord, aga ma vähemalt ei karda. 

Minu lemmik kontoritraditsioon on tennis. Ma ei ole tegelikult väga spordiga ühel lainel, aga tennis on tõesti see spordiala, mis paneb silmad särama. Olen õnnelik, et nüüd on minu elus ka spordil oma koht. 

Kas meie ettevõte kõnetab Sind?