article banner
Case study

Nõustasime BlackFini investeeringut finantsvaldkonna start-up’i

Grant Thornton Baltic tegi novembris piiratud ulatusega finants- ja maksualase due diligence’i start-up ettevõttele Modularbank, mis pakub uue põlvkonna pangandusplatvormina kliendikeskseid finantsteenuseid.

Modularbank kaasas hiljuti riskikapitali investoritelt 4 miljonit eurot. Raha kasutatakse esialgu ärioperatsioonideks, sh kontori avamiseks Ühendkuningriigis, samuti tegevuse laiendamiseks Prantsusmaal, Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Ettevõtte peakontor asub Berliinis.

Meie klient, riskikapitaliettevõte BlackFin Capital Partners, oli üks investoritest, kes Modularbanki raha paigutas. Enne seda, kui BlackFin Capital Partners investeerimisotsuse langetas, tegi Grant Thornton Baltic Modularbankile piiratud ulatusega finants- ja maksualase due diligence’i. Nõustamisprojekti juhtis partner Artur Suits, maksuküsimustega töötasid Kristjan Järve, Urzula Välb ja Jaana Sild, suure panuse andsid finantsnõustajad Ants Ansper ja Rain Roball.

BlackFin Capital Partnersi investeerimisdirektor Michele Foradori nentis, et nagu start-up maailmas tavapärane, toimuvad kõik protsessid kiiresti ja nii oli ka ajagraafik due diligence’i läbi viimisel üsna pingeline. „Sellest hoolimata suutis Grant Thornton Baltic ladusalt kaasata erinevate valdkondade spetsialiste, et moodustada just meie vajadustele vastav nõustamismeeskond. Meie koostöö nõustajatega sujus hästi ja me hindame väga nende kiiret reageerimisvõimet ja kvaliteetset tööd,“ kinnitas Michele Foradori.

Teie ettevõttel on käsil sarnased väljakutsed? Kasvame koos! 

Võtke meiega ühendust