rich text with image

Meil väärtustatakse inimesi ja nende tööd

Liitusin Grant Thornton Balticu auditimeeskonnaga 2020. aasta jaanuaris, täpselt enne koroonakriisi. Ma ei teadnud, mida oodata, sest keskkond oli uus ja pidime olude sunnil jääma tööle kodukontoritesse. Mind ootas ees väga toetav ja ühtehoidev meeskond. Kui mul tekkisid küsimused, siis alati keegi aitas, õpetas, soovitas, toetas – tundsin, et olen tulnud keskkonda, kus mind ja minu tööd väärtustatakse.

Kolleegide aitamine on enesestmõistetav

Tööle asudes oli mu peamine ootus, et mul oleks arendav ja väljakutseid esitav töö, huvitavad kliendid ning targad ja sõbralikud kolleegid. Need ootused on täitunud. Meil töötavad äärmiselt toredad ja sõbralikud inimesed. Alati, kui on vaja abi, siis alati aidatakse, keegi ei jäta kedagi hätta või üksi oma murega. See teebki meie kollektiivi väga ühtseks ja kokkuhoidvaks. 
Meil on ka mitmeid kontoritraditsioone. Minu lemmik on kindlasti hooajalõpu grillpidu, mis toimub kontori katusel vabas õhus. Väga meeldiv on kolleegidega peale kiiret hooaega koguneda, aeg maha võtta ja tunda rõõmu sellest, et hooaeg on seljataga ja puhkus on tulemas.

Töötajate initsiatiivi toetatakse 

Ettevõte on toetanud ka kõiki uuendusi või ideid, mida olen välja pakkunud. Grant Thornton Balticus on alati võimalik asju muuta, paremaks teha ja seeläbi areneda. Tuleb ainult ise initsiatiivi näidata. Ka siis, kui on soovi midagi juurde õppida, siis ei seista sellele vastu. Ainult nii saame olla konkurentsivõimelised, kui areneme mitmesuguste tegevuste ja koolituste kaudu. Näiteks on üks minu kõige positiivsem ja emotsionaalsem kogemus olnud osalemine Nordic-Baltic konverentsil Islandil. Seal oli võimalus tutvuda kolleegidega naaberriikidest ja see oli väga meeldiv.

Grant Thornton Balticus meeldib mulle väga ka põhimõte, et töö peab olema tehtud, kuid samas on mul vabadus valida, kas töötan varahommikul või muul endale sobival ajal. Pean ainult olema kolleegidele kättesaadav ja toetama oma tiimikaaslasi, juhul kui neil tekib küsimusi. Hindan väga tööandja paindlikkust just töö tegemise aja suhtes.

Väärtused aitavad tööd hästi teha

Grant Thornton Balticu väärtused on koostöö, täiuslikkus, liidriroll, paindlikkus, austus ja vastutus. Kõik need väärtused on minu jaoks olulised, sest ainult neid järgides saan oma tööd teha nii, et kliendid ja kolleegid on rahul. Klientide kohta tahan mainida, et kuna mul oli enne Grant Thornton Balticut pikk töökogemus auditi alal, siis kõige rohkem suudavadki üllatada kliendid. Mul on väga vedanud, et mul on ääretult inimlikud, sõbralikud, nutikad ja koostöövalmis kliendid. Aitäh teile!

Aasta juht 2021

Grant Thornton Balticu kolleegid valisid Meeli 2021 aasta juhiks! Pildil on Meeli koos Grant Thornton Balticu partneri, audiitorteenuste juhi Mart Nõmperiga.

Kas meie ettevõte kõnetab Sind?