Contents

Põhjamaade riskikapitalifond Inventure investeeris 2022. aastal Eesti iduettevõttesse Jobbatical 11,6 miljonit eurot. Enne tehingut kaasas Inventure Grant Thornton Balticu spetsialistid, et analüüsida Jobbaticali finants- ja maksuandmeid ning saada ülevaade ettevõtte olukorrast. Meie ülesanne oli teha Jobbaticalis investeerimiseelne piiratud ulatusega finants- ja maksualane hoolsusaudit ehk due diligence.

Jobbatical pakub kiiresti kasvavatele ettevõtetele töötajate ümberasumis- ja immigratsiooniteenuseid ning nende eesmärk on muuta ühest riigist teise kolimine paberivabaks. Jobbaticali finantsjuht Glen Madis kinnitab: „Meie jaoks on oluline tehnoloogiat täiustada, et tõsta pakutavate teenuste automatiseerituse taset ning muuta seeläbi töötajate värbamine ettevõtete jaoks sujuvamaks ja kiiremaks.“

Üleilmseks laienemiseks ja järgmisse kasvuetappi astumiseks asuski Jobbatical 2022. aastal raha kaasama. Pärast due diligence’i läbiviimist investeerisid Jobbaticali nii Inventure kui ka kaasinvestorid, nende seas Union Square Ventures, Swiss Post Ventures, Karma Ventures, Metaplanet jpt. Koguinvesteering oli 11,6 miljonit eurot.

Meie projektimeeskond:

Eve Lille, Erik Suits, Kristjan Järve, Jaana Sild, Nadežda Mihhailitšenko, Artur Suits.

Asjalik ja läbimõeldud töö!

2022-Glen Madis-jobbatical-300x300px.pngGrant Thornton Baltic tegi meie ettevõttele kapitali kaasamise protsessi raames piiratud finants- ja maksualase hoolsusauditi. Meil oli väga hea meel töötada koos Grant Thornton Balticu asjalike spetsialistidega, kelle lähenemine due diligence'i protsessis oli igati professionaalne ja läbimõeldud. Suhtlus Grant Thornton Balticu meeskonnaga sujus ladusalt ja ilma takistusteta.

Glen Madis
Jobbaticali finantsjuht

Kas Teil on küsimusi?

Kui Teil on sarnased väljakutsed ja Teil tekkis küsimusi, võtke palun ühendust meie tehingunõustajatega.