Põnevusterohke teekond

Tulin Grant Thornton Balticusse auditi vanemkonsultandina tööle 2020. aastal koroonapandeemia ajal. Algus oli seetõttu mõnevõrra keeruline, kuid nii auditimeeskonnas kui ka ettevõttes laiemalt toetati mind igati ja tundsin, et olen ühinenud ühtehoidva meeskonnaga. Tunne ei petnud – kolmeaastase töökogemuse põhjal olen veendunud, et Grant Thornton Balticus osatakse värvata ja hoida inimesi, kes hoolivad üksteisest ja töötavad selle nimel, et kogu meeskonnal oleks töötegemiseks motivatsiooni. Meil otsitakse lahendusi, mitte muresid ja kitsaskohti.

Tööandjana ongi Grant Thornton Baltic tänapäevane, sõbralik, avatud ja toetav. Suurt toetust kogesin näiteks siis, kui läksin magistrikraadi omandama. See on olnud auditijuhi töö kõrvalt keeruline, kuid oleme alati saanud kõik minu kooliskäimiseks vajalikud ajad vabaks ja see toetus on mind palju aidanud. Minu isikliku arengu jaoks on olnud väga olulised ka ettevõttesisesed koolitused.

Väga tähtis on ka vaimse tervise arengu toetamine. Hea on teada, et olen ettevõtte jaoks oluline ja ettevõte panustab minu vaimsesse heaolusse ja arengusse, et saavutaksin enda soovitud eesmärgid, kuid seda oma vaimset tervist hoides.

Täpselt timmitud meeskonnatöö

Auditiosakonnas, kus mina töötan, on alati võimalik areneda ja saada igast projektist uusi teadmisi. Meeskonnad on meil kokku pandud selliselt, et ühes meeskonnas oleksid üksteisega sobivad liikmed, et koostöö sujuks ja oleks kõigile meeldiv.

Audititiimis on praegu ligi 50 inimest ja hea on see, et saame ise meeskonna arengut mõjutada ning leida üheskoos põnevaid ja samas tiimi ühendavaid üritusi. Näiteks teeme sageli koos midagi sellist, kus õpime ja kogeme uut: mängime golfi, minigolfi, käime põgenemistoas, matkadel ja võistlustel.

Ettevõtte tasandil meeldivad mulle väga meie kuu koosolekud, kus on koos enamik ettevõtte töötajaid ja saame peale koosolekut suhelda ka teiste osakondade inimestega. Ka filmiõhtud ja lastele korraldatud üritused on olnud põnevad.

Töö köögipoolest

Meil on väga mitmekesine kliendiportfell ja see teeb töö huvitavaks. Mulle meeldivad kliendid, kelle protsessid ja tegevus ei ole igapäevaselt tuttavad, sest see paneb pingutama ja uusi asju õppima. Samuti meeldib mulle väga uusi töötajaid koolitada. See annab võimaluse oma huvitavaid töökogemusi jagada, samuti tuleb näiteks auditi põhiteadmisi jagades ette huvitavaid ja humoorikaid olukordi. 

Auditijuhi ametis on töö- ja eraelu tasakaalu keeruline paika seada, sest töö on hooajaline. Küll aga on tiimi tööde-tegemiste teadlik ja tark planeerimine see, mis tagab sujuvuse ja väiksema pingega töö tipphooajal. Kahtlemata on suvi suurepärane võimalus patareide laadimiseks ning vahel saab lausa kaks kuud järjest puhata ja perega koos vaba aega nautida.

Minu jaoks on väga suur eelis kodukontori kasutamine – saan tööd teha kodus, olles perele lähemal ja kasutades töötamiseks just enda jaoks maksimaalselt produktiivset aega, hommikut. 

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Vaata vabu töökohti Kirjuta meile