< 1 2 3 4

Riin Veidenberg sai atesteeritud siseaudiitori kutse

10 nov 2020

Grant Thornton Balticu riskijuhtimisteenuste nõustaja Riin Veidenberg sooritas edukalt Rahvusvahelise Siseaudiitorite Instituudi sertifitseeritud siseaudiitori (CIA) eksami ja sai 27. oktoobril atesteeritud siseaudiitori kutse.

Liitusime mitmekesisuse kokkuleppega

24 aug 2020

2020. aasta juunis allkirjastas 11 Eesti ettevõtet ja organisatsiooni mitmekesisuse kokkuleppe – üks leppega liitunutest oli ka Grant Thornton Baltic.

Grant Thornton Balticu andmekaitse spetsialist Maili Torma sai ISO27001 juhtivaudiitori sertifikaadi

11 mai 2020

Lisaks eelnevalt omandatud CIPP/E ja CIPM sertifikaatidele väljastati Grant Thornton Balticu andmekaitse spetsialistile Maili Tormale hiljuti ka rahvusvaheline infoturvalisuse ISO27001 juhtivaudiitor sertifikaat. Juhtivaudiitori sertifikaat võimaldab Grant Thornton Balticul andmekaitse ja küberturvalisuse teenuste valdkonnas pakkuda terviklikke infoturbelahendusi, sh viia läbi infoturbeauditeid kõige tuntuma rahvusvahelise standardi ISO27001 alusel ning samuti aidata ettevõtteid ISO27001 sertifikaadi taotlemisel.

Grant Thornton Balticu töö jätkub tõrgeteta

13 märts 2020

Hea klient! Koroonaviiruse tõttu eriolukorra väljakuulutamise valguses soovime anda kinnituse, et meie teenuste osutamises pausi ei teki. Me oleme ettevõttes tarvitusele võtnud kõik abinõud koroonaviiruse vältimiseks (käitumisjuhised töötajatele tervise hoidmiseks, desinfitseerimisvahendite olemasolu jne). Kui Teil on küsimusi edasise töökorralduse või meie teenuste kohta, siis palun pöörduge oma kliendihalduri poole.

Mullu oli viimaste aastate edukaim aasta

05 veebr 2020

Möödunud majandusaasta oli Grant Thornton Balticule väga edukas – kogukäive Eestis, Lätis ja Leedus kasvas 15,1% ning ulatus 9,3 miljoni euroni. Ettevõte suutis kasvatada kõikide teenuste mahtu – alates raamatupidamisest ja auditeerimisest ning lõpetades ärinõustamise ja riskijuhtimisteenustega.

Grant Thornton Eesti Põllumajanduse Aastanäitusel 2019

18 okt 2019

Grant Thornton osaleb 31. oktoobril ja 1. novembril toimuval põllumeeste 2019. aasta suursündmusel Eesti Põllumajanduse Aastanäitus (EPA) Eesti Rahva Muuseumis.

Grant Thorntoni sotsiaalse vastutuse päev 2019

20 sept 2019

Seekordsel Grant Thorntoni ülemaailmse rahvusvahelise sotsiaalse vastutuse päeval lööme kaasa kogu tiimiga, tehes koostööd heategevusorganisatsiooniga Aarete Laegas MTÜ, et aidata raskustesse sattunud peresid.

15 aastat Emajõe Ateenas

26 aug 2019

Tänavu on meil taas põhjust sünnipäevatorti süüa: möödub 15 aastat Grant Thornton Balticu Tartu kontori avamisest. Kuid aeg on edasi läinud ning tekib küsimus, kas nutiajastul, mil info liigub e-posti ja pilveteenuste kaudu, on füüsilise kontori olemasolu üldse oluline?

Kaamerate ees ja taga – Grant Thorntoni uus tööandja video

11 apr 2019

Kui alustasime eelmise aasta keskpaiku tööandja video projektiga, siis teadsime, et tahame seda teha meile omase huumoriga. Kindel oli see, et tulemuseks ei tohi olla järjekordne „pintsakus-mees-räägib-kontori-taustal-monotoonse-häälega“ tutvustusvideo, vaid meie video peab olema midagi teistsugust ja eristuvat.

Tehingu nõustamine: Balti Spoon ostis Poola spoonitehase

20 märts 2019

Grant Thornton Baltic nõustas maailma juhtivate trei- ja höövelspooni tootjate hulka kuuluvat Balti Spoon OÜ-d Poola ettevõtte Bracia Mrozik Sp. z o.o omandamisel.