Personalijuhi teenus

Personalijuht on igas ettevõttes oluline ametikoht ning kui ettevõttel pole soovi või ka vajadust omale personalijuhti palgata, siis saab kokkulepitud mahus personalijuhi teenust ka sisse osta.
Teenuse sisse ostmine võimaldab kogemustega spetsialisti kaasamist sobivas ajalises mahus või teatud projektide käivitamiseks.

Personalijuhi teenuse sisse ostmine võimaldab ettevõttesse tuua kompetentse, kogemusi ja parimaid praktikaid, mille kaasamine väiksemale ettevõttele pikemaajaliselt ja täiskoormusega võib jääda kättesaamatuks.

Ajutine personalijuht

Kui ettevõte satub olema personalijuhtide vahel, siis tasub kaasata ajutine personalijuht, et organisatsioonis ei tekiks valdkonna vaakumit või tööde pikemaajalist kuhjumist.

Ajutine personalijuht saab ettevõttesse tuua kompetentse, kogemusi ja parimaid praktikaid, mille kaasamine väiksemale ettevõttele pikemaajaliselt ja täiskoormusega võib jääda kättesaamatuks.

Värske pilguga ning kogenud silmapaar võib ettevõtet üllatada, märgates ning tuues lauale teemad, mida ettevõttes pole teadvustatud või millele pole tähelepanu jätkunud.

Ajutine personalijuht hoiab käigus ettevõtte igapäevased rutiinid ja tegevused kui uue inimese leidmine võtab oodatust rohkem aega.

Personalijuhi või personalispetsialisti mentorlus

Väiksemal ettevõttel tasub kaaluda ka olemasolevale personalijuhile või personalispetsialistile ajutise personalijuhi kaasamist mentoriks ja konsultandiks, et kaasata kogemust ning pakkuda vajadusel tuge uues rollis alustamisel või suuremate ühekordsete projektide käivitamisel ja elluviimisel.

Võtke meiega ühendust!

Kristel Kleinot
Personaliteenuste juhtiv nõustaja
Kristel Kleinot