Tehingunõustamine

Nõustasime Audide maaletoojat osaluse müümisel

insight featured image
Contents

2022. aasta kevadsuvel müüs Fourings OÜ, mis koondab Eestis Audide müügi ja hooldusega tegelevaid ettevõtteid, 50-protsendilise osaluse investeerimisettevõttele UG Investments.

Grant Thornton Baltic nõustas Fourings OÜ-d müügi ettevalmistamisel, aidates paika panna nii ettevõtete struktuuri kui ka läbi rääkida ja vormistada müügitingimusi. Meie nõustajad tegelesid ka mitmete müügijärgsete toimingute, sh koondumistaotluse ettevalmistamisega Konkurentsiametile.

Fourings OÜ koondab Eestis Audi autode maaletoomise, müügi ja hooldusega tegelevaid ettevõtteid Reval Auto Esindused OÜ, Al Mare Auto OÜ ja HPT Property OÜ. UG Investments OÜ on valdusettevõte, mis investeerib peamiselt eestimaistesse kestlikesse ja kasvupotentsiaaliga ettevõtetesse.

2022 Peeter Tiitson 350x350.pngAl Mare Auto tegevjuht Peeter Tiitson ütles tehingu kohta järgimist: "2022. aasta kevadsuvel nõustas Grant Thornton Baltic meid Audide müügi ja hooldusega tegelevate ettevõtete müügiks ettevalmistamisega ning 50% osaluse müügiga UG Investments OÜ-le. Grant Thornton Baltic nõustas meid nii ettevõtete struktuuri paika panemisel ja loomisel, müügitingimuste läbirääkimistel ja vormistamisel kui ka mitmesuguste müügitehingujärgsete toimingutega, sh koondumistaotluse ettevalmistamisega.

Tahan välja tuua Kristjan Järve ja Katrin Mustasaare panuse ja pühendumuse, mis minu jaoks tekitas usaldusväärse õhkkonna ja andis kindluse, et eesootava tehing õnnestub. Nende professionaalsus on see, mis kõige rohkem kõnetab, ja ma olen kindel, et meie koostöö jätkub ka tulevikus."

Meie meeskond: Kristjan Järve, Katrin Mustasaar

Kas Teil on küsimusi?

Kui Teil on sarnased väljakutsed ja Teil tekkis küsimusi, võtke palun ühendust meie tehingunõustajatega.