Üha rohkem ettevõtjaid eelistab tänapäeval raamatupidamisteenust sisse osta. Kvaliteetse raamatupidamisteenuse sisse ostmine aitab kulusid kokku hoida ja tõsta ettevõtte efektiivsust.

Grant Thornton Baltic on üle 25 aasta nõustanud nii era- kui ka avaliku sektori ettevõtteid ja organisatsioone ning ära teeninud nende usalduse. Pakume oma maksu-, finants- ja õigusosakonna, kolmes Balti riigis asuvate kontorite ja enam kui sajas riigis töötavate kolleegide toel professionaalseid ja terviklikke raamatupidamisteenuseid.

  • jooksva raamatupidamise täisteenus
  • jooksva raamatupidamise osateenus (nt debitoorne/kreditoorne võlgnevus, põhivarad, reisi- ja kuluaruanded jms)
  • täielik või osaline maksuarvestus
  • kliendi esindamine suhtlemisel audiitorite ja/või ametiasutustega, vastame nende päringutele

Saatke oma päring

KLIENT KIIDAB

Raamatupidamine on alati õigeaegselt ja korrektselt tehtud

"Me elame maailmas, kus on hinnas kiirus, korrektsus ja usaldusväärsus. Rahvusvahelise spordistatistika pakkujana me just sellised olemegi ja ootame samasugust suhtumist ka oma koostööpartneritelt.

Ligi 15-aastane koostöö Grant Thornton Balticuga on meie omavahelise sobivuse ilmekaks tõestuseks. Meie 220 töötajaga Eestis asuva ettevõtte palgaarvestus  ja raamatupidamine on alati õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Lisaks sellele, et numbrid alati klapivad, teeb meile head meelt see, et meil on ka väga hea klapp inimeste vahel. Grant Thorntoni spetsialiste iseloomustab vastutulelikkus ja sõbralik suhtumine ning siiras soov alati pakkuda parimat."

Joel Järvela
Sportradar OÜ juhatuse liige

Raamatupidamisteenused

Palgaarvestus

Teeme palgaarvestust nii mõne töötajaga kui ka sadade töötajatega ettevõtetele. Me ei paku valmispakette, vaid lähtume alati iga ettevõtte soovidest ja vajadustest.

Maksuarvestus

Grant Thornton Balticu kogenud maksuspetsialistid toetavad raamatupidajaid ning pakuvad mõistlikke ning praktilisi lahendusi. On kindel, et kõik deklaratsioonid saavad esitatud õigeaegselt.

Aruandlus

Koostame õigeaegselt majandusaasta aruanded. Abistame juhtimisaruannete väljatöötamisel ja koostamisel ning erinevate kohustuslike aruannete esitamisel.

Finantsaruannete konsolideerimine

Meie pikajalise kogemusega raamatupidajad ja ja nõustajad aitavad nii konsolideerimistabelite koostamisel kui ka konsolideerimise protsessi efektiivsemaks muutmisel.

Jooksev nõustamine ja ajutine personal

Meie kogenud spetsialistid nõustavad keerulisemate/erakorraliste raamatupidamistehingute tegemisel, korrastavad eelmisi perioode ja pakuvad raamatupidaja/finantsjuhi ajutise asendamise teenust.

Finantsjuhi teenus

Pakume teenust ettevõtetele, kellel ei ole mõttekas täiskohaga finantsjuhti palgata. Meie professionaalid tagavad, et Teie ettevõtte majandustegevusel hoitakse mõistlike kuludega silma peal,sest teenuse eest maksate ainult siis, kui seda vajate.

Raamatupidamisprotsesside hindamine

Aitame sisse seada kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele vastava raamatupidamise.

Raamatupidamine väikeettevõtetele

Pakume jõukohast teenust väikeettevõtetele. Aitame korraldada protsessid võimalikult nutikalt ning kuluefektiivselt, et ettevõtte omanik ja meeskond saaksid keskenduda ettevõtte põhitegevusele.

Raamatupidamine krüptoettevõtetele

Teenindame ja nõustame väga erinevaid krüptoettevõtteid. Hoiame ennast plokiahelatehnoloogiaga kursis, meie teadmised ja tehnoloogilised lahendused peavad sammu kiiresti areneva ärimaailmaga.

Koolitused

Meie raamatupidajatel on kogemus kõikides raamatupidamist ja aruandlust puudutavates küsimustes. Pakume klientidele erialaseid koolitusi just vastavalt nende vajadustele.

Pääsuõiguste andmine

Pääsuõiguste andmine

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.