Üha rohkem ettevõtjaid eelistab tänapäeval raamatupidamisteenust sisse osta. Kvaliteetse raamatupidamisteenuse sisse ostmine aitab kulusid kokku hoida ja tõsta ettevõtte efektiivsust.

Grant Thornton Baltic on üle 25 aasta nõustanud nii era- kui ka avaliku sektori ettevõtteid ja organisatsioone ning ära teeninud nende usalduse. Pakume oma maksu-, finants- ja õigusosakonna, kolmes Balti riigis asuvate kontorite ja enam kui sajas riigis töötavate kolleegide toel professionaalseid ja terviklikke raamatupidamisteenuseid.

  • jooksva raamatupidamise täisteenus
  • jooksva raamatupidamise osateenus (nt debitoorne/kreditoorne võlgnevus, põhivarad, reisi- ja kuluaruanded jms)
  • täielik või osaline maksuarvestus
  • kliendi esindamine suhtlemisel audiitorite ja/või ametiasutustega, vastame nende päringutele

Saatke oma päring

KLIENT KIIDAB

Raamatupidamine on alati õigeaegselt ja korrektselt tehtud

"Me elame maailmas, kus on hinnas kiirus, korrektsus ja usaldusväärsus. Rahvusvahelise spordistatistika pakkujana me just sellised olemegi ja ootame samasugust suhtumist ka oma koostööpartneritelt.

Ligi 15-aastane koostöö Grant Thornton Balticuga on meie omavahelise sobivuse ilmekaks tõestuseks. Meie 220 töötajaga Eestis asuva ettevõtte palgaarvestus  ja raamatupidamine on alati õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Lisaks sellele, et numbrid alati klapivad, teeb meile head meelt see, et meil on ka väga hea klapp inimeste vahel. Grant Thorntoni spetsialiste iseloomustab vastutulelikkus ja sõbralik suhtumine ning siiras soov alati pakkuda parimat."

Joel Järvela
Sportradar OÜ juhatuse liige

rich text with image

Saime ISO 27001 infoturbe juhtimissüsteemi sertifikaadi

Bureau Veritas väljastas novembris 2023 Grant Thornton Balticule ISO 27001:2022 sertifikaadi. See kinnitab, et meil tuvastatakse, hinnatakse ja juhitakse infosüsteemidega seonduvaid turvariske pidevalt ja nõuetele vastavalt.

Lugege lähemalt

Raamatupidamisteenused

Palgaarvestus

Teeme palgaarvestust nii mõne töötajaga kui ka sadade töötajatega ettevõtetele.

Maksuarvestus

Meie kogenud maksuspetsialistid toetavad raamatupidajaid ning pakuvad mõistlikke ning praktilisi lahendusi.

Aruandlus

Koostame majandusaasta aruanded. Aitame juhtimisaruannete väljatöötamisel ja koostamisel ning kohustuslike aruannete esitamisel.

Finantsaruannete konsolideerimine

Meie kogenud raamatupidajad ja nõustajad aitavad konsolideerimistabelite koostamisel ja konsolideerimise protsessi efektiivsemaks muutmisel.

Nõustamine ja ajutine personal

Meie spetsialistid nõustavad keeruliste raamatupidamistehingute tegemisel, korrastavad eelmisi perioode ja pakuvad ajutise raamatupidaja teenust.

Välise finantsjuhi teenus

Meie finantsjuhi teenus sobib igas suuruses ja kõikides majandusharudes tegutsevatele ettevõtetele. Pakume teenust klientidele vajalikus mahus ja kompetentsides.

Raamatupidamisprotsesside hindamine

Aitame sisse seada kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele vastava raamatupidamise.

Raamatupidamine väikeettevõtetele

Pakume jõukohast teenust väikeettevõtetele. Aitame korraldada protsessid võimalikult nutikalt ja kuluefektiivselt.

Raamatupidamine krüptoettevõtetele

Hoiame ennast plokiahelatehnoloogiaga kursis, et teenindada ja nõustada krüptoettevõtteid. Meile on toeks kolleegide võrgustik 130 riigis.

Koolitused

Meie raamatupidajad on pädevad kõikidel raamatupidamise ja aruandluse teemadel. Teeme koolitusi ka klientidele, et oma teadmisi edasi anda.

Pääsuõiguste andmine

Pääsuõiguste andmine