Kiiresti arenevas ärimaailmas ei ole küsimus enam selles, kas digiteerida, vaid kuidas seda teha. Grant Thornton Digital aitab Teil välja töötada ja juurutada nutikad digilahendused, mis viivad Teie äri tulevikku.

Saatke meile oma päring

GT_250x250_ArturSuits.pngLäbimõeldud ja nutikalt juhitud digipööre viib Teie äri uuele tasemele!

 „Meie meeskonnaga on nutikate digilahenduste juurutamine loov ja ettevõtte juhtkonda kaasav protsess. Kui kaugel on Teie ettevõtte digiküpsusest? Kohtume ja hindame Teie digitaalse kasvu võimalusi.“ 

Artur Suits, partner, nõustamisteenuste valdkonna juht

Digiteenused

Digistrateegia

Aitame hinnata Teie organisatsiooni digiküpsust, loome vajaduste ja võimalustega kooskõlas oleva strateegia ning töötame välja võtmemõõdikud. Me võtame juhirolli digilahenduste tellija ja juurutajana, kasutades ära Grant Thorntoni ökosüsteemi.

Nutikas automatiseerimine

Nutika automatiseerimise abil saate suurendada äriprotsesside efektiivsust ning parandada klientide ja töötajate kasutajakogemust.

Ärianalüütika

Meie kogenud spetsialistid aitavad Teil andmed taltsutada, et ettevõte juhtimine oleks andmepõhine.

Infoturve

Läbimõeldud ja ennetav küberstrateegia pakub kindlustunnet ja võimalust keskenduda oma ettevõtte kasvupotentsiaali realiseerimisele.

Teenus "Tark tellija"

Keskmiselt ebaõnnestub iga neljas projekt ning iga teine vajab lisamuudatusi, et sellest päriselt kasu oleks. Võtke oma digilahenduste innovatsiooni juhtima professionaalne meeskond, kes mõistab süvitsi nii Teie ettevõtte strateegilisi eesmärke kui ka tehnoloogilisi vajadusi ja võimalusi.

Digitaalne hoolsusaudit

Meie kogenud meeskond teeb omandatava või ühendatava ettevõtte kriitiliste IT-küsimuste hool­susauditi, sh analüüsime infosüsteeme ning nende jätkusuutlikkust, küberturvalisuse olukorda, dokumentatsiooni ja IT-protsesse.

Artur Suits
Partner, nõustamisteenuste valdkonna juht
Artur Suits on enam kui 20-aastase kogemusega ärinõustaja ja vandeaudiitor. Artur töötab Grant Thornton Balticus alates 1996. aastast. Ta on ettevõtte partner ja juhatuse liige. Artur on nii oma meeskonna juht kui ka nõustamisteenuste järjepidev arendaja.
Tutvuge Artur Suitsu CV-ga
Artur Suits
Partner, nõustamisteenuste valdkonna juht
Artur Suits

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.