Õhkkond on meeldiv ja siis on ka töö tegemine nauditav

Liitusin Grant Thornton Balticuga 2021. aasta lõpus. Asusin tööle auditi nooremkonsultandina, sest mul polnud finantsvaldkonnas töökogemust ja nooremkonsultandi ametikohal seda ei eeldatudki. Alates 2023. aasta jaanuarist olen auditi vanemkonsultant. 

 Minu jaoks on olnud siin töötamine väga arendav tänu erinevatele projektidele ja mul on olnud võimalik õppida mitmelt auditijuhilt. Mulle meeldib mu töö, sest pidevalt arenedes on töö põnev ning iga päev õpin juurde midagi uut ja huvitavat. 

Mulle meeldib, et Grant Thornton Balticus on hästi korraldatud sisseelamisprotsess. Alguses on mitmeid koolitusi, et oleks piisavalt teadmisi ja valmisolek töö tegemiseks. Lisaks saab igaüks oma isikliku buddy, kes on nagu töösõber, et sisseelamine oleks võimalikult sujuv ja uus töötaja ei tunneks end üksikuna. Buddy’ga saab jagada oma muresid ja rõõme.

Meil toetatakse ettevõttesisest karjääri. Konsultandi ametkohalt alustajal on töökogemuse kasvades võimalik saada auditijuhiks, mis on ühtlasi ka minu eesmärk. Igal aastal pannakse arenguvestlusel paika nii lühikesed kui ka pikad eesmärgid ja vastavalt nendele toetatakse arengut.

 

Ülipaindlik töökorraldus 

Minu kogemuse põhjal on Grant Thornton Baltic väga paindlik tööandja. Lapsevanemana ma hindan paindlikkust, sest lastega seotud käimisi ja üritusi on ka tööajal, kuid mul on alati võimalus neil osaleda, sest saan tööd teha ka töövälisel ajal. Selleks, et töö- ja pereelu oleks tasakaalus, on meil võimalus osaliselt töötada ka  kodukontoris. See hoiab tööle sõitmiselt aega kokku ja pere jaoks jääb rohkem aega. Kodukontoris töötamine on muidugi hea ka selle jaoks, kui on vaja mõni projekt lõpetada. Mulle meeldib vaheldus, seega töötan nii kodus kui ka kontoris.

Töötajate panust märgatakse ja tunnustatakse. Igal aastal kuulutatakse jõulupeol välja aasta parimaid, kelle valivad töötajad ise. Minu kõige positiivsem ja emotsionaalsem hetk oli siis, kui ma sain tiitli „Aasta parim uustulnuk auditis 2022“. Olin väga üllatunud, et olen jäänud nii paljudele silma. 

Aasta uustulnuk auditis: Ragne Lehtsaar

„Ragne on suurepärane lisand meie auditi meeskonda. Rõõmsameelne, julge ja hea enesväljendusoskusega. Samuti lähevad tööd tema käes kiiresti, ta omab head ülevaadet kliendist ja tööseisust ning reageerib kiiresti. Avatud ja meeldiv suhtleja, kes leiab nii kliendi kui ka tiimikaaslastega ühise keele. Lisaks organiseerib ta ka tiimiüritusi ja on igati meeldiv kaaslane!“

Ühised tegevused liidavad  

Meil on kontoris mitmeid toredaid ühisüritusi, näiteks hiljuti tähistasime vastlapäeva hernesupi ja vastlakuklite söömisega. Veebruaris oli ka pannkoogilõuna, pannkoogid olid maitsvad ja pärast lausa küsiti korraldajalt retsepti, et saaks kodus ka nii häid kooke valmistada. Mulle meeldib ka teisipäevane puuviljapäev. Tore on koos kolleegidega puuvilju süüa ja juttu rääkida. Auditis on lisaks veel neli korda aastas osakonnaüritused, mis on alati väga lahedad. Mulle meeldib, et saame ka väljaspool kontorit ühiselt aega veeta, sest ühised tegevused lähendavad inimesi.

Grant Thornton Balticus töötavad väga toredad ja töökad inimesed, kellest võiks rääkida ülivõrdes. Kõik on abivalmid ja sõbralikud. Alati kui tekib küsimus või probleem, saab kelleltki küsida või arutleda ja kõik asjad saavad lahendatud. Kui õhkkond on meeldiv, siis on ka töö tegemine nauditav.

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Vaata vabu töökohti Kirjuta meile