Olgu Teie ettevõte alles alustav, kiiresti kasvav või stabiilses eluetapis – Teil on aeg-ajalt vaja asjatundlikku nõuannet, et langetada õigeid otsuseid. Meie omalt poolt teeme kõik, et Teil oleks õigete otsuste tegemiseks alati piisav hulk hoolikalt analüüsitud infot.

Grant Thornton Balticu ärinõustajad tutvuvad põhjalikult Teie ettevõtte tegevuse ja finantsnäitajatega, et anda väärtuslikku nõu, mis aitab Teil oma igapäevatöös vigu vältida ning pikemas perspektiivis ettevõtte väärtust kasvatada.

Saatke meile päring

KLIENT KIIDAB!

Grant Thornton Balticu meeskonna töö oli väga põhjalik, aga samas ülevaatlik. Töö valmis tähtaegselt ja täpsustavad küsimused said kiirelt vastatud. Kasutasime Grant Thornton Balticu teenuseid esimest korda ja jäime väga rahule.

Priit Veering, BPM Capital OÜ partner

Ärinõustamine

Ärimudeli või -strateegia uuendamine

Edukas olemiseks peab igal ettevõttel olema kindel strateegia ehk teadmine, mis suunas kogu meeskond liigub. Aitame Teil sihte seada!

Turundus ja kliendihaldus

Toetame Teid turundus- ja brändistrateegia ning kliendihaldussüsteemi uuendamisel, et suudaksite praegusel kiirete muutuste ajal kohaneda.

Coaching ja juhi arengutugi

Hea organisatsioonikultuur on ettevõtte jaoks nagu trump kaardimängulauas. Juhendame Teid, kuidas trumpkaarte koguda!

Digiteenused

Tänapäeval ei ole küsimus selles, kas digiteerida, vaid kuidas seda teha. Aitame Teil välja töötada ja juurutada nutikad digilahendused.

Äriplaani koostamine

Hea äriplaan on ettevõtjale teejuht ja juhtimisvahend ning finantseerijatele ja potentsiaalsetele investoritele otsuse langetamiseks vajalik infoallikas.

Rahvusvaheline hulgimüüja EUGESTA ostis Eesti juhtiva kohviettevõtte

EUGESTA omandas KAFO Eesti OÜ
Grant Thornton Baltic nõustas 2019. aasta kevadel Leedu ettevõtte EUGESTA Läti üksust EUGESTA un Partneri SIA, kes omandas KAFO Eesti OÜ. KAFO Eesti OÜ impordib ja müüb Eestis kohvi ja kohvivalmistamise seadmeid.
Nõustasime EUGESTA un Partneri SIA-t järgnevates aspektides:
Omandamistingimuste paika panemine, õigus-, maksu- kui ka finantsvaldkonna hoolsusauditi (due diligence) tegemine, lepingute ja koondumisteate koostamine.
Grant Thornton Balticu meeskond
Nõustamisprojekti juhtis Grant Thornton Balticu partner Eneli Perolainen ning suure panuse andsid meie õigus-, maksu- ja finantsnõustajad Elis Vija, Aet Sallaste, Allan Kubu, Kristel Tiits, Sander Adamson ning Mikk Mägi.
Lugege tehingust lähemalt

Grant Thornton Baltic nõustas ISS Eesti omandanud investoreid

ISS Eesti AS
ISS Eesti AS on Eesti suurim kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, kelle klientide hulgas on kaubandusketid, haridusasutused ning suurte büroo- ja tootmishoonete omanikud.
Grant Thornton Baltic nõustas investoreid ISS Eesti äritegevuse ostmisel.
Selleks tegid Grant Thornton Balticu nõustajad finants- ja maksualase due diligence’i, tuvastamaks riske, mida tehingu läbirääkimistel ning ostu-müügilepingu sõlmimisel arvesse võtta.
Grant Thornton Balticu meeskond
Grant Thorntoni meeskonda juhtis partner ja nõustamisteenuste valdkonna juht Artur Suits ning suure panuse andsid meie maksu- ja finantsnõustajad Sander Adamson, Ants Ansper, Mikk Mägi, Kaili Kallastu, Marko Rebane, Rain Roball ja Christopher Roosla.
Lugege tehingust lähemalt
Artur Suits
Partner, nõustamisteenuste valdkonna juht
Artur Suits

Leidke Teile lähim Grant Thorntoni kontor

Teie asukohale lähim kontor on:

Pärnu mnt 22 (3.korrus)
10141 Tallinn
Eesti

Avatud E-R 09.00–17.00

O
otame teid Finesti ärimaja
3. korrusel.
Sisenemine Rimi
pöörduksest vasakule jäävast
uksest, kus asuvad liftid või
parkimismaja kolmandalt
korruselt.