Tehingunõustamine

Grant Thornton Baltic nõustas ISS Eesti omandanud investoreid

ISS Eesti AS on Eesti suurim kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, kelle klientide hulgas on kaubandusketid, haridusasutused ning suurte büroo- ja tootmishoonete omanikud. ISS Eesti annab tööd ligikaudu 1500 inimesele, teenindades rohkem kui 700 äriklienti ja üle 20 000 korteri üle kogu Eesti. ISS Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni ISS.

Investorite esindaja Triinu Reinoldi sõnul on vajadus professionaalse ja kompaktse kinnisvarahooldusteenuse järele Eestis üha kasvav ning eriti hindavad selle teenuse puhul tipptaset välisinvestorid. „1500 töötajaga ISS kuulub täna Eesti suurimate ettevõtete hulka, olles teenuse kvaliteedi, professionaalsuse ja uute tehnoloogiate kasutusele võtmise poolest teiste pakkujate seas turul eesrinnas. Usaldame ISS-i tänast juhtkonda, hindame kõrgelt nende nägemust ning soovime ettevõtte seniseid teenuseid jõudsalt edasi arendada.“

Uued omanikud toetavad senist juhtkonda ning nende eesmärki parandada Eestis veelgi teenuste kvaliteeti ja suurendada usaldust ettevõtte vastu.

Grant Thornton Baltic nõustas investoreid ISS Eesti äritegevuse ostmisel. Selleks tegid Grant Thornton Balticu nõustajad finants- ja maksualase due diligence’i, tuvastamaks riske, mida tehingu läbirääkimistel ning ostu-müügilepingu sõlmimisel arvesse võtta.

Ettevõtte uus nimi saab selgeks järgmiste kuude jooksul, seni jätkatakse tegevust ISS Eesti nime all.

Grant Thorntoni meeskonda juhtis partner ja nõustamisteenuste valdkonna juht Artur Suits ning suure panuse andsid meie maksu- ja finantsnõustajad Sander Adamson, Ants Ansper, Mikk Mägi, Kaili Kallastu, Marko Rebane, Rain Roball ja Christopher Roosla.

 

Teie ettevõttel on käsil sarnased väljakutsed? Kasvame koos! 

Võtke meiega ühendust