Miks tasub palgaarvestus meilt sisse osta?

Palgaarvestus on ettevõtte jaoks kulukas, sest see nõuab palju tööaega ja investeeringuid tehnoloogiasse. Samuti tuleb kursis olla üsna tihti muutuvate seadustega. Jättes palgaarvestuse Grant Thornton Balticu hooleks, saate olla kindel, et:

  • Palgaarvestus on õigeaegne ja korrektne. Teie ettevõttega tegeleb meie juures mitu raamatupidajat, nii et kellegi puhkuse või haigestumise korral ei jää palgaarvestus tegemata.
  • Palgaandmed ei leki. Me kasutame uusimaid ja turvalisi palgaarvestuse tarkvarasid ja infovahetus on paroolidega kaitstud.
  • Isikuandmeid töödeldakse nõuetekohaselt. Võite kindel olla, et isikuandmete töötlemine, salvestamine jms on kooskõlas kehtivate nõuetega.
  • Töötasu arvestus on seadustega kooskõlas. Me oleme kursis maksu- ja tööseaduste muudatustega ja uuendame vastavalt ka palgaarvestuse tarkvara. Teile ei kaasne sellega aja- ega rahakulu.

Kõlab hästi? Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt!

KLIENT KIIDAB

Palgaarvestus on alati õigeaegselt ja korrektselt tehtud

"Me elame maailmas, kus on hinnas kiirus, korrektsus ja usaldusväärsus. Rahvusvahelise spordistatistika pakkujana me just sellised olemegi ja ootame samasugust suhtumist ka oma koostööpartneritelt.

Ligi 15-aastane koostöö Grant Thornton Balticuga on meie omavahelise sobivuse ilmekaks tõestuseks. Meie 220 töötajaga Eestis asuva ettevõtte palgaarvestus  ja raamatupidamine on alati õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Lisaks sellele, et numbrid alati klapivad, teeb meile head meelt see, et meil on ka väga hea klapp inimeste vahel. Grant Thorntoni spetsialiste iseloomustab vastutulelikkus ja sõbralik suhtumine ning siiras soov alati pakkuda parimat."

Joel Järvela
Sportradar OÜ juhatuse liige

Anastasia Borovaja-2022-350x350.pngTeeme palgaarvestust nii mõne töötajaga kui ka sadade töötajatega ettevõtetele. Tulge tasuta konsultatsioonile ja räägime lähemalt!

Me ei paku valmispakette, vaid lähtume alati iga ettevõtte soovidest ja vajadustest. Vastavalt ettevõtte suurusele ja spetsiifikale kujuneb ka töötasu arvestuse teenuse hind. Vajadusel töötavad Teie heaks ka meie maksu-, õigus- või ärinõustajad.

Gaily Kuusik
Raamatupidamise osakonna juht

ADP auhind 350x350px.pngMeid tunnustati pikaajalise koostöö eest.

Grant Thornton Baltic pälvis tänavu oma koostööpartneri, globaalse äriteenuste pakkuja ADP auhinna Partner Excellence Award 15-aastase suurepärase koostöö eest Balti riikides ADP klientidele palgaarvestuse tegemisel.
Grant Thornton Balticule ei ole see esimene kord hea töö eest ADP-lt tunnustust saada. 2018. aastal pälvisime ADP kvaliteediauhinna „Award for Performance Excellence” kõigis Balti riikides. Selle auhinna vääriliseks tunnistatakse ADP partnerid, kes on aasta jooksul teinud väga kvaliteetset tööd ADP klientide palgaarvestuses.

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.