Kasvame koos!

Saa tuttavaks Grant Thornton Balticuga!

Koostöö Oleme õige partner organisatsioonidele, kel on suured plaanid, kes tahavad kasvada ja teevad läbi muudatusi. Me nõustame Teid ettevõtte igas elutsüklis. Tutvuge meie meeskonnaga

1992. aastal asutatud Grant Thornton Baltic on üks juhtivaid auditeerimise, raamatupidamise ning maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvaid ettevõtteid Baltikumis. Meie omanikud on 13 partnerit, kes koostöös 200 kogenud spetsialistiga pakuvad täisteenust enam kui 2600 kliendile.

Kolmes Balti riigis on meil kokku kuus bürood – Eestis Tallinnas ja Tartus, Lätis Riias ning Leedus Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas. Paljud kliendid kasutavad meie teenuseid kõigis kolmes riigis.

Enam kui 25 tegevusaasta jooksul oleme kasvanud väikesest audiitorbüroost pea 7 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõtteks, millel on suur kogemustepagas väga paljudes sektorites.

Olenemata sellest, kas Teie ettevõte alles alustab tegevust või on kiirelt kasvamas, on Grant Thornton Baltic Teile hea koostööpartner Eestis, Lätis, Leedus kui ka mujal maailmas. Meie teenustes on ühendatud personaalne lähenemine, rahvusvahelised standardid, kohalik seadusandlus ja professionaalsed töömeetodid.

2012. aastal liitus toonane Rimess Baltic rohkem kui 130 riigis esindatud ja enam kui 50 000 töötajaga Grant Thorntoni liikmesettevõtete võrgustikuga. Grant Thornton on maailma kuue suurima auditeerimis-, maksu- ja ärinõustamisettevõtte hulka kuuluv ettevõte – seega on meil olemas oskused, et aidata oma kliente kõikidel turgudel ja tegevusvaldkondades nii Baltimaades kui ka mujal.