article banner

Ettevõttest

Kasvame koos!

Saage tuttavaks Grant Thornton Balticuga.

Grant Thornton Balticus töötavad kogenud nõustajad, kes saavad Teid aidata väga erinevates küsimustes.

Tutvuge meie meeskonnaga

Olenemata sellest, kas Teie ettevõte alles alustab tegevust või on kiirelt kasvamas, on Grant Thornton Baltic Teile hea koostööpartner Eestis, Lätis, Leedus kui ka mujal maailmas. 

Meie teenustes on ühendatud personaalne lähenemine, rahvusvahelised standardid, kohalik seadusandlus ja professionaalsed töömeetodid.

Meie juures saate kõik teenused ühest kohast

Grant Thornton Balticus töötavad kogenud nõustajad, kes saavad Teid aidata väga erinevates küsimustes. Olgu selleks ettevõtte asutamine, tööõigus, maksuküsimused, riskide hindamine, piiri taha laienemine ja siirdehinnad, ettevõtte ost, müük või hindamine, juhtide ja töötajate arendamine – koos leiame alati sobiva lahenduse.

Töötame nii väikeste kui ka suurte ettevõtetega paljudest tegevusvaldkondadest. Meie klientide seas on lisaks Eesti ettevõtetele ka teistes Balti riikides tegutsevaid ärisid, keda saame aidata koostöös oma Läti ja Leedu kolleegidega. Oleme kompetentsed nõustama ka rahvusvahelisi korporatsioone, sest kuulume rahvusvahelisse Grant Thorntoni nõustamisettevõtete võrgustikku ja saame toetuda rohkem kui 130 riigis tegutsevate kolleegide teadmistele ja kogemustele.

Kasvame koos!

1992. aastal asutatud Grant Thornton Baltic on üks juhtivaid auditeerimise, raamatupidamise ning maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvaid ettevõtteid Baltikumis. Meie omanikud on 16 partnerit, kes koostöös 260 kogenud spetsialistiga pakuvad täisteenust enam kui 2600 kliendile.

2012. aastal liitus toonane Rimess Baltic Grant Thorntoni liikmesettevõtete võrgustikuga. 

Kolmes Balti riigis on meil kokku kuus bürood – Eestis Tallinnas ja Tartus, Lätis Riias ning Leedus Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas. Paljud kliendid kasutavad meie teenuseid kõigis kolmes riigis.

Enam kui 30 tegevusaasta jooksul oleme kasvanud väikesest audiitorbüroost üle 11 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõtteks, millel on suur kogemustepagas väga paljudes sektorites.