article banner
Äripäeva raadio: töö ja palk

Väärtuspakkumise üks tähtsamaid osi saab olema tööohutus

rich text with image

Grant Thornton Balticu personalijuht Marge Litvinova ja ISS Uus-Meremaa personalijuht Helo Tamme olid külas Äripäeva raadiosaates "Töö ja palk", kus räägiti, mis tööelus õigupoolest muutunud on ja mis tulevikus muutuma hakkab? Millised on peamised trendid ja kuidas tagasi tavatöö režiimile minna?

Saatekülalised selgitasid, kui palju on praeguseks olnud eriolukorra tõttu tööstressi, mida teha, kui osa inimesi ei taha enam kontorisse tagasi tulla ja kuidas talentide leidmisega nüüd ikkagi lood on.

Ühe tööelu trendina tõstab Marge Litvinova esile seda, kuidas kaugtöö kontseptsioon muutuma hakkab. Ta ütleb, et kaugtöö saab kindlasti olema töötajate ootus ja praktika ning lihtsam on mõistagi neil ettevõtetel, kes kaugtööd juba varem praktiseerisid.

Siiski on praegune olukord personalijuhi sõnul pisut teine ja kaugtööst on saanud mitte enam „vastavalt vajadusele”, vaid „pidev ja määramatu lõpugaˮ. Tuleb hinnata praeguste töövahendite sobivust pikemas perspektiivis ja seda, kas ettevõte peaks arvestama lisainvesteeringutega töövahenditesse, koolitustesse jpm.

Saadet juhib Äripäeva Personaliuudiste juht Kai Miller.

 

 

Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt Teie ettevõttest ning meie ärinõustamise teenuste võimalustest.