rich text with image

Sihikindel ja positiivne tiim innustab

Tulin 2019. aastal Grant Thornton Balticusse auditi nooremassistendiks. See oli mu esimene auditialane töökoht, seega oli kõik minu jaoks uus ja huvitav. Pärast paariaastast töökogemust sain aru, et audiitoriks olemine sobib mulle elukutsena – erinevate ettevõtete auditeerimine on äärmiselt põnev ja arendav. Seetõttu otsustasin ette võtta vandeaudiitori kutseeksamite tegemise. Grant Thornton Baltic on mind igal sammul toetanud igakuiste arenguvestluste ja eesmärkide püstitamise kaudu. 

Osatakse inimeste arengut tagant tõugata

Hindan väga seda, et Grant Thornton Baltic on austav ja lugupidav. Igat meie töötajat väärtustatakse, mistõttu ei ole kunagi tunnet, et sind oleks unarusse jäetud. Peamine väärtus, mida ma Grant Thornton Balticu kui firma ja tööandja puhul hindan, on pidev areng – olen iseloomult arenguhimuline inimene. Minu kogemusel on meie juhid oskuslikud inimeste arengu tagant tõukamisel. Kui nähakse, et töötajal on potentsiaali saavutada enamat, siis antakse talle ka täiendavaid ülesandeid ja uusi, teistlaadi vastutusalasid. See motiveerib omakorda ka meie inimesi ennast täiendama. Samal ajal ollakse küsimuste ja murede korral toeks ja abiks ning ei lasta inimestel läbi põleda – töötajate vaimne tervis on väärtuslik. Meie inimeste kirjeldamiseks sobivad kõige paremini märksõnad sihikindlus ja positiivsus.

Mulle meeldib ka see, et meil võimaldatakse väga paindlikku töökorraldust. Töötajatesse suhtutakse au ja lugupidamisega, millest tuleneb ka usaldus töötajate vastu. Juhtimiskultuur on pingevaba ja inimlik, mistõttu ei sekkuta liigselt töötaja tööaja planeerimisse. See tähendab, et ei pea muretsema töölt vabastuse küsimise pärast, kui on vaja hambaarsti visiidile või pangakontorisse minna, vaid on võimalik oma töötunde ise ümber planeerida.

Karjääriredelil aina ülespoole

Minu kõige positiivsem kogemus Grant Thornton Balticus töötades on olnud karjääris edasiliikumine ja edutamiste saavutamine, lisaks kahel korral aasta parima auditikonsultandi tiitli saamine. Selline tunnustus kolleegidelt on meeliülendav ning annab kinnitust, et tööle pühendatud hoolsus ja vaev kannab vilja.

Siiani kõige meeldejäävam tööülesanne on olnud audiitortegevuse järelevalve nõukogule saadetava ja meie kodulehel avalikustamisele kuuluva läbipaistvusaruande koostamisel osalemine. Selle käigus sain ma tutvuda kõigi meie kindlustandvate teenuste klientide nimede ja tegevusaladega, mis aitas omandada parema arusaama meie turupositsioonist. Kliente teenindades oleme alati keskendunud parima võimaliku teenuse pakkumisele, et aidata meie klientidel kasvada.

Aasta auditikonsultant 2022: Bert Haabu

„Bert, julgen väita, on Eesti lähiajaloos rekordiliselt lühikese ajaga sooritamas (sooritanud) kõik vandeaudiitori eksami moodulid. Bert aitab hea meelega. Arendab teisi ja soovib ka ise areneda.“

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Vaata vabu töökohti Kirjuta meile