Igas ettevõttes on teavet ja intellektuaalset kapitali, millel on kindel väärtus. Väärtuslike varadega on aga alati seotud riskid. Neid tuleb osata hallata, samuti peab nõuetekohaselt haldama teavet.

Ettevõtte varade, sealhulgas teabe kaitsmisel on oluline, et tähelepanuta ei jääks andmemajanduse, tehnoloogia ja küberturbega seotud riskid, sest küberkuritegevus on maailma kõige kiiremini kasvav kuritegevuse liik ja ettevõte on just nii tugev, kui on tema kõige nõrgem lüli.

Millest nõustamishommikul räägime?

Peatume lühidalt sellel, mis on andmemajandus ettevõttes ja mis on ettevõtte teabevara. Räägime ettevõtte teabevaraga seotud riskide hindamisest, riskide maandamise meetmetest ja sellest, kuidas see aitab ettevõtte andmemajandust terviklikult hallata.

Vaatame üle riskide hindamise meetodid ja standardid ning leiame vastuse küsimusele, millest lähtuda maandamismeetmete kasutusele võtmisel.

Nõustamishommikul esinevad Maili Torma ja Arko Kurg, kes on kogenud spetsialistid ja oskavad teooria eluliste näidetega siduda.

Keda ootame nõustamishommikule?

Ettevõtete ja asutuste töötajad, kes vastutavad teabevara haldamise ja hoidmise eest. Samuti inimesi, keda kõnealune valdkond huvitab ja kes soovivad end paremini kurssi viia.

Osalejatele saadame veebilingi päev enne nõustamishommiku toimumist. Tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda!

Esineja
Maili Torma Andmekaitse ja küberturvalisuse valdkonna juht (CIPP/E, CIPM, ISO27001 juhtivaudiitor)
Arko Kurg IT-juht

Registreeruge nõustamishommikule!

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Registreeruge siin 

Grant Thornton Baltic OÜ
  • Toimumise aeg:
  • 3.12 kell 9.30–10.30.
  • Veebiseminar.
  • Tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda!
Tel: 626 0500 Contact: