Üritus on lõppenud. neljapäev, 13. aprill 2023

Hei, tudeng!

  • Kas soovid alustada oma karjääri finantsvaldkonnas?

  • Tunned huvi, kuidas käib töö finantsteenuseid pakkuvas ettevõttes?

  • Tahad leida tööd, kus saad ühildada õppimise ja töötamise?

Kui vastasid jaatavalt vähemalt ühele küsimusele, siis tule Grant Thornton Balticu avatud uste päevale 13.04.2023 kell 15:00-18:00.

MIS KAVAS ON: 

  • Tutvustame Sulle meie ettevõtte inimesi, teenuseid ja kontorit. Meie töötajad räägivad lähemalt oma tööst ja arenguvõimalustest meie ettevõttes.
  • Avatud uste maiuspalaks kujunenud NOORTEPANEEL toimub taas! Täpsem info selle kohta on allpool.
  • Testi ennast: millisesse rolli sobid (väga tõsises ja natuke lõbusas mõttes)!
  • Kindlasti jääb aega ka maitsvate suupistete juures küsimusteks ja networkinguks. Küsi otse meie inimestelt, mis Sulle huvi pakub!

Ootame Sind meie Tallinna kontoris Pärnu mnt 22 III korrus. 

Lisainfo: Kätlin Treima, katlin.treima@ee.gt.com, 5696 1740

Registreeru siin

Noortepaneel

5 meie noort töötajat räägivad mõnusas ja vabas paneeli vormis oma kogemusest ning teekonnast Grant Thorntonis, töö sisust ning siinsest töökultuurist, töö kõrvalt koolis käimisest jpm.
Karjäär Grant Thorntonis
5 meie noort töötajat räägivad mõnusas ja vabas paneeli vormis oma kogemusest ning teekonnast Grant Thorntonis, töö sisust ning siinsest töökultuurist, töö kõrvalt koolis käimisest jpm.

Kasuta võimalust saada vastused oma küsimustele!

Meie inimeste kogemused

Mitmeaastane töökogemus kogenenud audiitorite käe all on minu jaoks olnud väga arendav. Raske oleks leida paremat varianti tööturule sisenemiseks, kui eelnev kogemus finantssektoris on nullilähedane. Tänu töö mitmekesisusele on mul olnud võimalik õppida erinevates projektides paljudelt eri tausta ja kogemustega juhtidelt ning laiendada oma silmaringi, puutudes kokku mitmesugustes valdkondades tegutsevate ettevõtetega.

Bert Haabu Auditi vanemkonsultant

Väärtustame oma töötajate arengut: uus töötaja kaasatakse kohe projektimeeskondadesse, sest eesmärk on anda noortele huvitavat tööd esimest päevast alates. Meie ettevõtte teenuste portfell on väga mitmekesine ning see annab võimaluse osaleda erinevate teenuste ühisprojektides. Ettevõte pakub häid karjäärivõimalusi ning siin julgen kindlalt öelda, et sky is the limit! Meie juhtimiskultuur on suunatud avatusele, kaasatusele ja tunnustamisele.

Kristjan Järve Partner ja maksunõustamise valdkonna juht

Grant Thornton Baltic

Pärnu mnt 22, Tallinn, 10141

Üliõpilased

Karjäär Grant Thorntonis

Meie juures kasvab Sinust tegija. Oled Sa valmis?