Esimene aasta Grant Thornton Balticus

Esimene aasta Grant Thornton Balticus laob vundamendi sinu edasisele karjäärile. Sulle antakse keerulisi tööülesandeid, rohkesti koolitusvõimalusi ja -materjale, mis aitavad areneda ja teha edukat karjääri.

Me investeerime sinu arengusse 

Uued töötajad saavad sisseelamisperioodil infot ja tuge oma juhtidelt. Iga projekti jooksul teeme kokkuvõtteid ja hindame töötaja hakkamasaamist – nii tead täpselt, kuidas sul läheb.

Samuti hindame töötaja edusamme iga aasta möödudes. Siin ei piirdu me ainult töötulemuste analüüsiga, vaid keskendume ka karjääri arendamisega seotud valdkondadele: töötaja panus ettevõttesse, ettevõtlikkus ja osalemine ettevõtte tegevustes.

Õppimist soodustav õhkkond

Grant Thornton Baltic pakub praktilisele kogemusele tuginevat uute töötajate koolitusprogrammi. Esimesel töökuul toimub kogenud töötajate ja spetsialistide juhitud erialane sisekoolitus, mis koostatakse vastavalt uue töötaja tööpositsiooni nõudmistele. 

Õpid juhtidelt

  • sa töötad huvitavate klientidega proovile panevate ülesannete kallal
  • sulle antakse ülesandeid, mis kestavad tavaliselt kaks kuni neli nädalat
  • sul on võimalik käia paljude klientide juures.

Saad osa heast seltskonnast

Pakume väga mitmesugust tegevust, et saaksid töökaaslastega tuttavaks ja annaksid oma panuse meie kollektiivi. Nende tegevuste hulka kuulub iga-aastane ettevõtte kevadmatk, tipphooaja lõpu tähistamise üritused, seltskondlikud koosviibimised, sportimisvõimalused, värbamisüritused ja palju muud.