Juriidiline nõustaja

Töökuulutuse number: 01

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Õigusnõustamine/Nõustaja

Meie kasvav nõustamisosakond ootab oma tiimiga liituma juriidilist nõustajat!

Juriidilise nõustajana on Sinu igapäevaseks tööks klientide nõustamine nii spetsiifilistes kui ka igapäevase äritegevusega seotud õigusküsimustes. Tööülesannete hulka kuuluvad lisaks kohtu- ning täitemenetlused ning ettevõtete nõustamine Finantsinspektsiooni ja Rahapesu Andmebüroo poolt väljastatavate tegevuslubade taotlemisel.

Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete.

Meie paindlik ja toetav töökeskkond tagab Sulle väga head arenguvõimalused ning aitab saavutada seatud eesmärke. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Juriidilise nõustaja roll eeldab teadmisi ja varasemat edukat töökogemust lepingu- ning ühinguõiguse ning kohtumenetluste (eelkõige tsiviilkohtumenetluste) valdkonnas.

Sobiv kandidaat omab magistrikraadi või sellega võrdsustatud kraadi õigusteaduse erialal. Oluline on eesti keele oskus kõrgtasemel ning väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus inglise keeles koos erialase sõnavara valdamisega. Kasuks tuleb vene keele oskus, eelnev kogemus Finantsinspektsiooni ja Rahapesu Andmebüroo tegevuslubade taotlemistel ning täitemenetluste valdkonnas või valmidus ja tahe nimetatud valdkonnas ennast teostada.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie töötajatele meeldib töötada Grant Thornton Balticus,  sest siin on:

  • väga head arenguvõimalused
  • suurepärased ja toetavad kolleegid
  • juhtide ja partnerite igapäevane tugi
  • kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus
  • huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded
  • hubane töökodu Tallinna südames

Küsimuste korral võta julgelt ühendust ja tule külla!

 

Meie inimesed

Emotsioonid laes juba esimesel tööpäeval

Kai Paalberg, riskijuhtimisteenuste valdkonna juht