Finantsnõustaja

Töökuulutuse number: 01

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Finantsnõustamine/Nõustaja

Finantsnõustajana osaled sa erinevates finants- ja ärinõustamisalastes projektides. Sa oled aktiivne meeskonnaliige, osaled kliendikohtumistel  ning toetad tiimi erinevates tööetappides. Huvi korral on Sul võimalik kaasa lüüa ka teiste teenuste kliendiprojektides ning õppida ja areneda finantsvaldkonnas laiemalt.

Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Meie paindlik ja toetav töökeskkond tagab Sulle väga head arenguvõimalused ning aitab saavutada seatud eesmärke. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Finantsnõustaja roll eeldab varasemat kokkupuudet ärianalüüsi valdkonnaga ning finants- või majandusalase hariduse olemasolu ning eelnevat töökogemust finantsnõustamise valdkonnas. Eeliseks on varasem kogemus hindamiste ja due diligence-ga. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ning MS Exceli hea tundmine. 

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest meil on:

  • suurepärased ja toetavad kolleegid
  • kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus
  • huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded
  • väga head arenguvõimalused
  • hubane töökodu Tallinnas

Küsimuste korral võta julgelt ühendust e-posti teel või kontakteeru LinkedIn'is!