Bürooassistent

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Tugiteenused

Grant Thornton Balticu vahvas meeskonnas leiab toreda väljakutse BÜROOASSISTENT, kes aitab ja toetab meie töötajaid erinevate küsimuste puhul, võtab vastu külalisi ning vastab saabunud telefonikõnedele ja kirjadele.

Sinu vastutusalasse kuulub büroo haldamine ja meeldiva töökeskkonna tagamine, suhtlemine koostööpartneritega  ning büroo varustamine vajalikuga. Sul on võimalus kaasa lüüa firmaürituste korraldamises ning panustada suurepärase töötajakogemuse edendamisse.

Ootame avatud hoiakut ja suhtlemisoskust

Ootame, et oleksid pühendunud, positiivse ja avatud hoiakuga, väga hea suhtlemisoskusega, süsteemne, kiire ning algatusvõimeline inimene, kellele sobib töö kontoris. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Bürooassistendi rollis on oluline väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ning MS Office arvutiprogrammide (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, Outlook) hea tundmine. Kasuks tuleb eelnev töökogemus büroo- või vastuvõtuassistendina.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest meil on:

  • suurepärased ja toetavad kolleegid
  • juhtide ja partnerite igapäevane tugi
  • kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus
  • huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded
  • hubane töökodu Tallinna südames

Küsimuste korral võta julgelt ühendust ja kontakteeru LinkedIn'is!