Üritus on lõppenud. neljapäev, 21. märts 2024

Ettevõtte tegevuse lõpetamine toob kaasa hulga õiguslikke- ja maksuaspekte, millega peab kursis olema enne, kui ettevõte äriregistrist kustutatakse. 

Tasuta nõustamishommikul anname praktilise ülevaate järgmistest teemadest.

  • Maksu- ja muud õiguslikud aspektid ning raamatupidamisega seotud teemad, millega tuleb arvestada, kui omanik soovib ettevõtte enda initsiatiivil registrist kustutada. 
  • Asjaolud ja riskid, millega tuleb arvestada, kui ettevõte kustutatakse sundlõpetamise korras äriregistri initsiatiivil.

Koolitus on suunatud raamatupidajatele, finantsjuhtidele, juhatuse liikmetele ja omanikele.

Esinejad

Gaily Kuusik
Raamatupidamise osakonna juht

Gaily vastutab meie raamatupidamise osakonnas kliendisuhete hoidmise ja arendamise ning silmapaistva kliendikogemuse kujundamise eest. Gaily liitus Grant Thornton Balticu meeskonnaga 2021. aastal. Alates 2022. aasta sügisest on Gaily raamatupidamise osakonna juht. Gaily enam kui 15-aastane töö maksunõustajana on andnud talle väärtusliku kogemuse klientide nõustamisel. Ta usub, et hea kliendisuhe nõuab enamat kui e-kirjale tähtaegselt vastamist. Gaily leiab, et tuleb tunnetada kliendi ootusi.

Kristel Tiits
Partner, õigusnõustamise valdkonna juht

Kristel tuli Grant Thornton Balticusse õigusnõustajana tööle 2008. aastal. Peagi sai temast juhtiv õigusnõustaja ja alates 2021. aastast juhib Kristel kogu õigusnõustamise valdkonda. Alates juulist 2022 on Kristel Tiits Grant Thornton Balticu partner. Kristeli põhivaldkond on töö- ja ühinguõigus. Ta on kursis tööõiguse kõige peenemate nüanssidega, alates töövaidluste lahendamisest ja lõpetades isikuandmete kaitsega ning ta oskab nõu anda nii suurtele rahvusvahelistele kontsernidele kui ka mikroettevõtetele. Ühinguõiguse valdkonnas tegeleb ta ettevõtete restruktureerimise ja omandamiste nõustamisega.

Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht

Kristjan Järve on Grant Thornton Balticu partner ja üks staažikamaid töötajaid, kel täitus 2019. aastal meie juures 20. tööaasta. Kristjani kogemused ja teadmised maksu- ja ärinõustamises on muljetavaldavad. Tema roll on mõista meie klientide äritegevuses peituvaid maksuriske ning nende optimeerimise võimalusi. Samuti nõustab ta ettevõtte laienemise, erinevate restruktureerimiste ja strateegiliste tehingute maksuefektiivset läbiviimist.

Registreerumine

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist. Kui Te ei ole päev enne seminari toimumist saanud e-kirja seminari veebilingiga, siis kirjutage palun meile aadressil info@ee.gt.com