Üritus on lõppenud. kolmapäev, 5. oktoober 2022

Sügishooaja esimesel nõustamishommikul on fookuses tööõiguses jõustunud muudatused ja töölepinguga seotud teemad.

Grant Thornton Balticu õigusnõustaja Merli Kesküla teeb ülevaate 2022. aastal jõustunud muudatustest tööõiguses. Merli toob välja olulisemad riigikogu menetluses olevad seaduseelnõud, mis on olulised nii töötajatele kui ka tööandjatele, sealhulgas raamatupidajatele ja juhtidele. Oluliste teemadena on fookuses 1.augustil jõustunud töölepinguseaduse muudatused, Eestisse lähetatud töötajate töötingimused ning uuendused tööohutuse ja kaugtöö valdkonnas.

Grant Thornton Balticu partner ja maksuvaldkonna juht Kristjan Järve teeb ülevaate levinumatest teenuselepingute töösuheteks ümberklassifitseerimise juhtumitest, sh maksutagajärgedest. Samuti tuleb juttu piiriüleste töötajatega sõlmitud töölepingute maksustamisest.

Esinejad

Merli Kesküla
Juhtiv õigusnõustaja

Finantssektori ettevõtetes kuus aastat juristiametit pidanud Merli töövaldkond on olnud lai – alates äriõigusest lõpetades rahapesu tõkestamise teemadega. Lisaks põnevale tööle paneb Merli jaoks motivatsioonipaketi i-le täpi hea tiim, kellega koos mõtteid põrgatada.

Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht

Kristjan Järve on Grant Thornton Balticu partner ja üks staažikamaid töötajaid, kel täitus 2019. aastal meie juures 20. tööaasta. Kristjani kogemused ja teadmised maksu- ja ärinõustamises on muljetavaldavad. Tema roll on mõista meie klientide äritegevuses peituvaid maksuriske ning nende optimeerimise võimalusi. Samuti nõustab ta ettevõtte laienemise, erinevate restruktureerimiste ja strateegiliste tehingute maksuefektiivset läbiviimist.

Registreerumine

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist.

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.