Üritus on lõppenud. neljapäev, 15. juuni 2023

Seekordsel nõustamishommikul räägime töölepingu lõpetamisest. Fookus on töölepingu lõpetamise erinevatel viisidel, nende nüanssidel ja nõuetel. 

Arutleme, milliseid hüvitisi on töötajal ja tööandjal erinevates töölepingu lõpetamise situatsioonides õigus nõuda. 

Nõustamishommikule ootame personalijuhte ja -spetsialiste, juhte, raamatupidajaid ning ka töötajaid, kes soovivad paremini hoomata enda õigusi töölepingute lõpetamisel. 

Esineja

Merli Kesküla
Juhtiv õigusnõustaja

Finantssektori ettevõtetes kuus aastat juristiametit pidanud Merli töövaldkond on olnud lai – alates äriõigusest lõpetades rahapesu tõkestamise teemadega. Lisaks põnevale tööle paneb Merli jaoks motivatsioonipaketi i-le täpi hea tiim, kellega koos mõtteid põrgatada.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist. Kui Te ei ole päev enne seminari toimumist saanud e-kirja seminari veebilingiga, siis kirjutage palun meile info@ee.gt.com

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.