Üritus on lõppenud. neljapäev, 18. mai 2023

Seekordsel nõustamishommikul räägime 2024. ja 2025. aastal kavandatavatest maksumuudatustest.

Fookuses on tulumaksu-, käibemaksu- ja muude maksuseaduste muudatused ning nende potentsiaalne mõju ettevõtete ja eraisikute finantsseisundile.

Infotund on mõeldud juhtidele, finantsjuhtidele, raamatupidajatele ning ka inimestele, kes soovivad paremini planeerida oma sissetulekuid ja kulutusi, võttes arvesse eesootavaid muudatusi.

Nõustamishommikul osalemine on tasuta.

Esinejad

Nadežda Mihhailitšenko
Juhtiv maksunõustaja

Nadeždal on maksuvaldkonnas peaaegu kümneaastane töökogemus. Ta on detailideni kursis kõigega, mis puudutab ettevõtete maksustamist, samuti orienteerub ta Balti riikide, Soome, Rootsi, Poola ja Venemaa maksureeglites.

Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht

Kristjan Järve on Grant Thornton Balticu partner ja üks staažikamaid töötajaid, kel täitus 2019. aastal meie juures 20. tööaasta. Kristjani kogemused ja teadmised maksu- ja ärinõustamises on muljetavaldavad. Tema roll on mõista meie klientide äritegevuses peituvaid maksuriske ning nende optimeerimise võimalusi. Samuti nõustab ta ettevõtte laienemise, erinevate restruktureerimiste ja strateegiliste tehingute maksuefektiivset läbiviimist.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist.

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.