Töötajatega arvestatakse ja kolleegid on abivalmid!

Gete Kaasike, raamatupidamise assistent

Minu tee Grant Thorntonis sai alguse 2017. aasta kevadel, kui tulin koolist praktikale. Praktika ajal omandasin oskused edasiseks tööks ning kohe sain ka võimaluse ettevõttes tööd jätkata. Alustasin raamatupidamise assistendina. Siin sain esimese erialase töökogemuse, mis on olnud väga positiivne.

Tunnen, et olen aastaga meeletult arenenud! Selles mängib suurt rolli kindlasti Grant Thorntoni meeskond, keda iseloomustab abivalmidus ning meeskonnatöö, mis aitab kolleegidel igapäevaselt koos edasi areneda. Siinkohal ei saa tähelepanuta jätta ka juhendajat, kellega mul on algusest peale olnud väga toetav ja usaldav suhe. Juhendaja aitab uutel töötajatel tööellu sisse elada ja abistab igapäevastes küsimustes. Võin kinnitada, et ettevõte panustab iga töötaja arengusse maksimaalselt ning seisab töötajate heaolu eest.

Enese arendamiseks parim koht!

Grant Thornton tööandjana on väga vastutulelik, paindlik ja avatud. Töötajate soovide ja vajadustega arvestatakse alati ning see teeb tööl käimise eriti meeldivaks. Pühendumus ja meeskonnatöö on väärtused, mis on minu jaoks olulised ja mis ühtivad ettevõtte väärtustega. Kõik kolleegid on maksimaalselt oma tööle pühendunud ja ei pelga ka oma teadmisi teistega jagada. Lisaks hindab Grant Thornton tahet ja indu õppida ning areneda, mis on samuti minu jaoks oluline. Praegusel eluetapil ongi minu jaoks kõige olulisem arenguvõimalus ning võin väita, et Grant Thornton on selleks täiesti õige koht. Lisaväärtus on toredad kolleegid!

Lisaks tööalastele koolitustele toimub Grant Thorntonis ka tööväliseid üritusi, mis annavad kolleegidele võimaluse üksteist paremini tundma õppida ja toredalt aega veeta. Samuti on tähelepanu vääriv töötajate tunnustamine heade tulemuste eest – see annab jõudu edaspidiseks. Igakuised infotunnid annavad võimaluse osa saada ka teiste osakondade tööst ning saavutustest.

Saan proovida uusi asju 

Kuna olen aastaga saanud võimaluse erinevatest valdkondadest praktilisi kogemusi omandada, siis ootan huviga, mida eesolevad aastad Grant Thorntonis kaasa toovad. Kindlasti on minu eesmärk jõuda karjääriredelil raamatupidaja ametini, kuid pikaajaliselt ei välista ma ka suuremaid saavutusi. Olen kindel, et ka kogemustepagasiga uutel tulijatel on siin nii mõndagi õppida. Ettevõte on mitmekülgne ja alati on võimalus erinevates projektides kaasa rääkida ja oma panus anda. Ootame alati enda kõrvale uusi toredaid kolleege.