Neile, kes meid ei tunne, võib Grant Thornton Balticu kultuur olla üllatus. Oleme ju mainekas audiitorite, raamatupidajate ja ärinõustajate ettevõte, seega mõistame neid, kes arvavad, et siinne õhkkond on ametlik ja jäik. Kaugel sellest! Tegelikult oleme sõbralikud, hoolivad ja kahe jalaga maa peal. Uurige lähemalt!

Võrdne kohtlemine on au sees

mitmekesisuse kokkulepe-logo_lilla_EE_harta.png2020. aaasta juunis allkirjastas 11 Eesti ettevõtet ja organisatsiooni mitmekesisuse kokkuleppe – üks leppega liitunutest oli ka Grant Thornton Baltic. Grant Thornton Balticu personalijuhi Marge Litvinova sõnul on inimeste jaoks väga oluline tunda, et organisatsioonis hinnatakse nende teadmisi, oskusi ja initsiatiivikust, mitte ei lähtuta edutamisel või arenguvõimaluste pakkumisel nende soost, vanusest või juhiga läbisaamisest. Loe teema kohta lähemalt.

kaugtöö tegija_värv-01.pngTöö ja eraelu tasakaal

Me soovime, et meie töötajad saaksid hoida tasakaalus eraelu ja tööelu ja üheks väljundiks on kaugtöö võimaldamine. Meie pingutused on tunnustatud kaugtöö tegija märgisega.

Miks töötada Grant Thornton Balticus?

See on rohkem kui lihtsalt töö

Meie juures ootab Sind huvitav töö mitmekülgsete tööülesannetega ja seda juba esimesest tööpäevast alates. Siin on Sul võimalus tegeleda nii Eesti, Baltikumi kui ka rahvusvaheliste klientidega. Toetame Sind igal sammul ja aitame kujundada Su arengutee just Sinu eesmärkidest lähtuvalt.