Meie juures saate kõik teenused ühest kohast

Grant Thornton Balticus töötavad kogenud nõustajad, kes saavad Teid aidata väga erinevates küsimustes. Olgu selleks ettevõtte asutamine, tööõigus, maksuküsimused, riskide hindamine, piiri taha laienemine ja siirdehinnad, ettevõtte ost, müük või hindamine, ettevõtte auditeerimine või raamatupidamine – koos leiame alati sobiva lahenduse.

Töötame nii väikeste kui ka suurte ettevõtetega paljudest tegevusvaldkondadest. Meie klientide seas on lisaks Eesti ettevõtetele ka teistes Balti riikides tegutsevaid ärisid, keda saame aidata koostöös oma Läti ja Leedu kolleegidega. Oleme kompetentsed nõustama ka rahvusvahelisi korporatsioone, sest kuulume rahvusvahelisse Grant Thorntoni nõustamisettevõtete võrgustikku ja saame toetuda rohkem kui 130 riigis tegutsevate kolleegide teadmistele ja kogemustele.

Otsustame kiiresti ja lahendame probleeme paindlikult

Grant Thornton Balticu töökorraldus on selline, et saame kiiresti klientide vajadustele ja probleemidele reageerida. Meie ettevõtet juhivad kohalikud partnerid, seega saame otsused teha siin ja ei pea neid keerulist käsuliini pidi kuhugi kaugele delegeerima.

Klientidele meie lähenemine meeldib – kliendiuuringutest selgub, et Grant Thornton Balticu teenindust peetakse personaalseks ja meeldivaks, samuti hinnatakse lubadustest ja tähtaegadest kinnipidamist ning sujuvat suhtlemist. 90% klientidest soovitaksid meid ka oma kolleegidele või koostööpartneritele.

Me tunneme väga hästi oma kliente

Meie klientide seas on nii suuri, keskmise suurusega kui ka väikeseid ettevõtteid ning asutusi. Erineme oma suurematest konkurentidest, kes tegelevad peaaegu eranditult suurettevõtetega, ja oma väiksematest konkurentidest, kes teenindavad suuri organisatsioone väga harva. Tänu väga erineva suurusega klientidele on meil väärtuslikke teadmisi, kuidas eri ettevõtted ja asutused tegutsevad ning millised on nende probleemid ja riskid.

Meie trump on see, kuidas me klientidega töötame

 • Õpime Teid tundma
 • Meilt nõu, teilt otsused
 • Rätsepatöö, mitte valmistoodang
 • Õpime Teid tundma
  Õpime Teid tundma
  Teiega tegelevad lisaks vanemnõustajatele ka meie partnerid, kes pühendavad Teie heaks meelsasti oma aega. Õpime Teie äritegevust sügavuti mõistma, et saaksime Teile välja pakkuda sisukad ja teostatavad lahendused.
 • Meilt nõu, teilt otsused
  Meilt nõu, teilt otsused
  Aitame Teil mõelda laiemalt ja tulevikku suunatult. Oleme oma valdkonnaga põhjalikult kursis ja anname head nõu, millele saate toetuda olulisi otsuseid langetades. Meie teenused jätavad Teile rohkem vaba aega põhitegevuse jaoks.
 • Rätsepatöö, mitte valmistoodang
  Rätsepatöö, mitte valmistoodang
  Me ei paku valmispakette, vaid teid teenindav meeskond ja pakutavad lahendused luuakse Teie vajadustest lähtuvalt. Me töötame põhimõttel, et klient saaks kõik teenused mugavalt ühest kohast – meilt.

Meie kasvamise lugu

1992. aastal asutatud Grant Thornton Baltic on üks juhtivaid auditeerimise, raamatupidamise ning maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvaid ettevõtteid Baltikumis. Meie omanikud on 16 partnerit, kes koostöös 280 kogenud spetsialistiga pakuvad teenuseid enam kui 2600 kliendile.

2012. aastal liitus toonane Rimess Baltic rahvusvahelise Grant Thorntoni liikmesettevõtete võrgustikuga.

Kolmes Balti riigis on meil kokku kuus bürood – Eestis Tallinnas ja Tartus, Lätis Riias ning Leedus Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas. Paljud kliendid kasutavad meie teenuseid kõigis kolmes riigis.

Enam kui 30 tegevusaasta jooksul oleme kasvanud väikesest audiitorbüroost üle 16 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõtteks, millel on suur kogemustepagas väga paljudes sektorites.

rich text with image

Saime ISO 27001 infoturbe juhtimissüsteemi sertifikaadi

Bureau Veritas väljastas novembris 2023 Grant Thornton Balticule ISO 27001:2022 sertifikaadi. See kinnitab, et meil tuvastatakse, hinnatakse ja juhitakse infosüsteemidega seonduvaid turvariske pidevalt ja nõuetele vastavalt.

Lugege lähemalt

Läbipaistvusaruanne

Koostasime Grant Thornton Baltic OÜ läbipaistvusaruande vastavalt Euroopa Liidu kohustusliku auditi direktiivi artikli 40 sätetele, nagu need on kehtestatud Eesti audiitortegevuse seaduse paragrahvis 158, „Läbipaistvusaruanne “.

Läbipaistvusaruanne 2022-2023 [ 2416 kb ]

Läbipaistvusaruanne 2021-2022 [ 149 kb ]

Läbipaistvusaruanne 2020-2021 [ 125 kb ]

Kas meie ettevõte kõnetab Teid?

Kirjutage meile