Värbaja

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Personaliteenused ja värbamine/Nõustaja

Värbajana on Sinu igapäevaseks tööks erinevate ettevõttesiseste värbamisprojektide juhtimine koostöös valdkonnajuhtidega, suurepärase kandidaadikogemuse kujundamine ning uute töötajate sisseelamisprotsessis osalemine.

Sulle avaneb võimalus pakkuda värbamisalast tuge ja nõustamist ka meie ettevõtte klientidele ning lüüa kaasa erinevates tööandja brändinguga seotud projektides.

Ootame oma meeskonnaga liituma väga hea suhtlemisoskusega, algatus- ja otsustusvõimelist, täpset, usaldusväärset ning kõrge pingetaluvusega kolleegi, kes oskab planeerida aega ning seada prioriteete. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Värbaja roll eeldab eelnevat edukat värbamisprojektide juhtimise kogemust nii avalike konkursside kui ka sihtotsingute raames, oskust leida ja läheneda sobivatele kandidaatidele sh tööturul olevatele mitteaktiivsetele kandidaatidele ning oskust kasutada erinevaid värbamiskanaleid. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles. Kasuks tuleb eelnev töökogemus värbamisagentuuris, varasem finantsalaste positsioonide värbamise kogemus ning kokkupuude mõne värbamistarkvaraga.

Lisainfo saamiseks võta ühendust meie personalijuhi Marge Litvinovaga: 626 0500, marge.litvinova@ee.gt.com või kontakteeru LinkedIn'is.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest meil on:

  • suurepärased ja toetavad kolleegid,
  • juhtide ja partnerite igapäevane tugi,
  • huvitavad ja mitmekülgsed tööülesanded,
  • väga head arenguvõimalused,
  • paindlik töökorraldus,
  • hubane töökodu Tallinna südames.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust ja tule külla!

 

Meie inimesed

5 küsimust personalijuhile

Marge Litvinova, Personalijuht, personaliteenuste juhtiv nõustaja