article banner
Tööandja bränding

Kaamerate ees ja taga – Grant Thorntoni tööandja video lugu

rich text with image

Uute töötajate värbamine on praegu keerulisem kui kunagi varem. Selleks, et oma ala parimad inimesed enda juurde tööle meelitada, tuleb ettevõtte parimad omadused nendeni viia.

Kuidas kõige ehedamalt näidata, milline on ettevõtte sisekliima ning missugused inimesed siin töötavad? Teada on, et pelgalt ilus pilt fotopangast ja kuiv kirjeldus töö sisust ei kõneta ega eristu – videoga jääd paremini meelde ja saad näidata rohkem. 

Kui alustasime eelmise aasta keskpaiku tööandja video projektiga, siis teadsime, et tahame seda teha meile omase huumoriga. Kindel oli see, et tulemuseks ei tohi olla järjekordne „pintsakus-mees-räägib-kontori-taustal-monotoonse-häälega“ tutvustusvideo, vaid meie video peab olema midagi teistsugust ja eristuvat.

Alustasime koostööd turundusagentuuriga Brandem ja videoturundaja Andreas Untiga, kellelt tuli idee, mis sobis hästi meie soovidega – mängu tuleb mõnus huumor, saame näidata Grant Thorntoni karjäärivõimalusi ja mitmekesist tööd ning meie koostöövalmis ja hoolivat meeskonda. Stsenaarium kõige väiksemategi detailideni paika pandud, tekstid pähe õpitud ja läbi mängitud – on aeg filmima hakata!

Võib kõlada uskumatult, aga kõik osatäitjad on Grant Thorntoni töötajad (ühe erandiga: aitäh etteaste eest, Sepo Seemann!). Meie tõsielu ja väljamõeldise (pehme absurdi) piirimail mängivas, tuntud sarjast „The Office“ inspireeritud loos astuvad peaosades üles Grant Thorntoni õigusnõustajad Liisa Hansar ja Allan Kubu, partner ja maksunõustamise valdkonna juht Kristjan Järve, juhtiv partner Mati Nõmmiste, tehniline assistent Diana Varik ja kõrvalosades mitmed teised meie töötajad. Täname südamest kõiki osatäitjaid nende panuse eest! Meil siin Grant Thorntonis on tõeliselt andekas ja äge kollektiiv! 

Lisaks tööandja videole sai värske lähenemise ka meie karjääriteemaline lehekülg kodulehel: www.grantthornton.ee/tegija.

 

Vaadake videost, mis juhtus Liisaga tema esimesel tööpäeval

Loodame, et meie värske tööandja video annab aimu, et siinne õhkkond ei ole ametlik ja jäik, vaid oleme sõbralikud, hoolivad ja kahe jalaga maa peal. Head vaatamist!

 

 

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Kandideeri vabadele kohtadele  Saada CV