article banner
Siirdehinnad

Globaalne siirdehindade regulatsioonide ülevaade – abivahend rahvusvahelisele ettevõtjale

Grant Thorntonil valmis värske globaalne siirdehindade regulatsioonide ülevaade, mis aitab rahvusvahelistel ettevõtjatel orienteeruda erinevate riikide siirdehindade regulatsioonides ja muutustega sammu pidada.

Ülevaadet saab vaadata siin

 

NB! Riikide loetelu ja info täieneb jooksvalt.

Grant Thorntoni spetsialistid on lahkesti valmis jagama täiendavat informatsiooni ja aitama teid siirdehindu puudutavates küsimustes:

  • Siirdehindade analüüs – seotud isikute vaheliste tehingute hindade turuväärtuse määramine ja/või kaitsmine maksuameti ees (sh argumenteerimine ja põhistamine sõltumatute võrdlusandmete abil, kasutades spetsiaalseid andmebaase).
  • Dokumenteerimine – siirdehindade dokumenteerimisnõuete täitmine erinevates maksujurisdiktsioonides, kus klient tegutseb. Tugineme nii kohalikele teadmistele kui ka Grant Thorntoni võrgustikule üle maailma.
  • Planeerimine – rahvusvaheliselt tegutseva ettevõtte kasv või restruktureerimine annab võimaluse üle vaadata ja korrigeerida kontsernisisest siirdehindade poliitikat.
  • Tarneahela ümberkujundamine – grupi tarneahela kriitiline analüüs ja ümberkujundamine võimaldab saavutada ärilist efektiivsust. 

Juhime tähelepanu, et tegemist on üldise juhendmaterjaliga. Täpsema teabe ja konsultatsiooni soovi korral võtke palun ühendust igal jurisdiktsiooni lehel loetletud kohalike nõustajatega või Grant Thornton Balticu spetsialistidega.

Võtke meiega ühendust!