Raamatupidamisassistent

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Raamatupidamisteenused

Ootame Sind oma meeskonda!

Raamatupidamisassistendina oled aktiivne meeskonnaliige ning toetad tiimi erinevates tööetappides klientidele raamatupidamisteenuste osutamisel. Sul on võimalik kaasa lüüa erinevates kliendiprojektides ning õppida ja areneda finantsvaldkonnas laiemalt.

Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Meie paindlik ja toetav töökeskkond tagab Sulle väga head arenguvõimalused ning aitab saavutada seatud eesmärke. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Raamatupidamisassistendi roll eeldab raamatupidamisalase hariduse olemasolu või õpingute peatset lõpetamist. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles. Kasuks tuleb eelnev praktika- või töökogemus raamatupidamisteenuste valdkonnas, kokkupuude erinevate raamatupidamistarkvaradega ning vene keele oskus.

Meie töötajatele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest siin on suurepärased ja toetavad kolleegid, kaasav firmakultuur, juhtide ja partnerite igapäevane tugi, huvitavad ja mitmekülgsed tööülesanded, väga head arenguvõimalused, paindlik töökorraldus ning hubane töökodu Tallinna südames.

Tule meile külla ning saame tuttavaks!

Küsimuste korral võta julgelt ühendust e-posti teel või kontakteeru LinkedIn'is!

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

GRANT THORNTONI MOKUMENTAAL

Vaata, kuidas hr Klots sai korda oma raamatupidamise.

Video näitab väikest lõiku meie raamatupidajate tööst.

Vaata videot!
Meie inimesed

Saan kujundada tulevikku

Anastasia Borovaja, Grant Thornton Balticu partner, raamatupidamise valdkonna juht