Palgaarvestaja

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Raamatupidamisteenused /Palgaarvestus

Ootame Sind oma meeskonda!

Grant Thornton Baltic OÜ kiirelt arenev ja innovaatiline raamatupidamisteenuste valdkond otsib oma Tallinna tiimi PALGAARVESTAJAT.

Palgaarvestajana teenindad Sa igapäevaselt meie ettevõtte palgaarvestusteenuse kliente, pakkudes neile kvaliteetset teenust, professionaalset tuge ning väga head klienditeenindust. Oled kaasatud uute palgaarvestusklientide juurutamisprotsessi ning toetad teisi raamatupidajaid palgaarvestusega seonduvates küsimustes. Sul on võimalik kaasa lüüa ka teistes valdkonna kliendiprojektides ning õppida ja areneda raamatupidamisvaldkonnas laiemalt.

Palgaarvestaja roll eeldab eelnevat  palgaarvestusalast töökogemust ning väga heade erialaste teadmiste olemasolu.  Oluline on väga hea suuline  ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ning MS Exceli head tundmine.  Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete.  Kasuks tuleb eelnev töökogemus raamatupidamisteenuste valdkonnas ning  kokkupuude erinevate raamatupidamis- ja/või palgaarvestustarkvaradega.

Meie ettevõtte kultuur on pisut erinev tavapärasest! Tunned ennast hästi meie juures kui oled avatud, kohanemisvõimeline ja vastutustundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Väärtustame koostööd, hoolime väga oma inimestest ning anname neile oma töös piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust.

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus,  sest siin on suurepärased ja toetavad kolleegid, juhtide igapäevane tugi, huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded, väga head arenguvõimalused, paindlik töökorraldus ning kaasaegne töökodu Tallinna südames.

Tule meile külla ning saame tuttavaks!

Küsimuste korral võta julgelt ühendust e-posti teel või kontakteeru LinkedIn'is!

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimesed

Saan kujundada tulevikku

Anastasia Borovaja, Grant Thornton Balticu partner, raamatupidamise valdkonna juht