Õigusnõustaja

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti, Tartu, Eesti

Kategooriad: Õigusnõustamine/Nõustaja

Ootame oma meeskonnaga liituma õigusnõustajat, kes osaleb tiimiliikmena meie klientidega seotud keerulisemates projektides ning juhib ise väiksemaid projekte, aidates meie klientide leida sobivaid lahendusi.

Juriidilise nõustajana on Sinu igapäevaseks tööks klientide nõustamine nii spetsiifilistes kui ka igapäevase äritegevusega seotud õigusküsimustes.

Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Meie paindlik ja toetav töökeskkond tagab Sulle väga head arenguvõimalused ning aitab saavutada seatud eesmärke. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Juriidilise nõustaja roll eeldab varasemat edukat töökogemust võla- ja äriõiguse valdkonnas ning magistrikraadi või sellega võrdsustatud kraadi õigusteaduse erialal. Oluline on eesti keele oskus kõrgtasemel ning väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus inglise keeles koos erialase sõnavara valdamisega. Kasuks tuleb vene keele oskus ning eelnev kogemus tehingute nõustamise, konkurentsiõiguse, riigihangete, ehitus- ja planeerimisõiguse valdkonnas.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest meil on:

  • suurepärased ja toetavad kolleegid
  • kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus
  • huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded
  • väga head arenguvõimalused
  • hubane töökodu Tallinnas

Küsimuste korral võta julgelt ühendust e-posti teel või kontakteeru LinkedIn'is!

 

Meie inimesed

Võimalus luua midagi uut ja suurt

Kristjan Järve, Grant Thornton Balticu partner, maksunõustamise valdkonna juht