article banner
Siseaudit

Uus kvaliteedimärk raamatupidamisettevõtetele

Merili Kiipus Merili Kiipus

Eesti Raamatupidajate Kogu hakkab raamatupidamisettevõtetele välja andma kvaliteedimärki „ERK Tunnustatud raamatupidamisettevõte“. Grant Thornton Baltic saab kvaliteedimärgi taotlejaid selles protsessis aidata.

Kvaliteedimärk on tunnustus, mis tõstab esile raamatupidamisettevõtteid, mis järgivad teenuse kvaliteedi tagamiseks vajalikke nõudeid. Raamatupidamisteenuse tarbijal aitab see saada selgemat ülevaadet turul tegutsevate raamatupidamisbüroode töö kvaliteedist.

Kvaliteedimärki on võimalik taotleda kõikidel Eesti Raamatupidajate Kogu juriidilisest liikmest raamatupidamisettevõtetel.

Vaja on siseaudiitori aruannet

Kvaliteedimärgise taotlemise üks eeldus on siseaudiitori aruanne, milles on antud hinnang, kas kvaliteedimärgist taotlev raamatupidamisettevõte vastab oma tegevuses Eesti Raamatupidajate Kogu esitatud kvaliteedinõuetele. Positiivse hinnangu saamiseks peavad kõik seatud kvaliteedinõuded olema täidetud.

Siseaudiitor Grant Thornton Balticust

Kui Teie ettevõte soovib kvaliteedimärki taotleda, on Grant Thornton Balticul hea meel Teid aidata. Meil töötavad kogenud siseaudiitorid, kes hindavad raamatupidamisettevõtte tegevuse vastavust Eesti Raamatupidajate Kogu sätestatud kvaliteedinõuetele ja vormistavad hinnangu siseaudiitori aruandes.

Siseaudiitorilt hindamise läbiviimiseks hinnapakkumise saamiseks saatke päring Grant Thornton Balticu riskijuhtimisteenuste valdkonna juhile aadressil kai.paalberg@ee.gt.com või täitke päringuvorm.

Kui kasutate päringuvormi, siis märkige sinna, et soovite kvaliteedimärgise nõuetele vastavuse hindamist. Soovitame lisada info ettevõtte suuruse ja töötajate arvu kohta (samuti muu Teile teadaoleva info, millel võiks olla oluline mõju töömahule).

Küsimuste korral võtke meiega ühendust, vastame meeleldi!

Saatke meile oma päring

Võtke meiega ühendust!