Raamatupidamisteenused

Palgaarvestuse teenus Grant Thornton Balticust

Deiwi Aru (vanemapuhkusel)
Autor:
insight featured image
Contents

Palgaarvestus on pea iga ettevõtte raamatupidamise osa ning nõuab kindlasti korrektsust, täpsust ja võimet kiiresti kohaneda erinevate olukordadega. Samuti on palgaarvestuses väga oluline andmete turvalisus. Palgaandmete ja töötajate andmetega toimetamine nõuab erilist hoolt ning automatiseeritud lahendusi.

Grant Thornton Balticus pakume ühe raamatupidamisteenusena palgaarvestusteenust ja seda võib kirjeldada just eelmainitud sõnadega: automatiseeritud, täpne, korrektne, konfidentsiaalne ning kiirelt muutustega kohanev. Meie pakutavad lahendused on paindlikud ja tuleme vastu kliendi soovidele ja vajadustele. Meie meeskonnal on põhjalikud teadmised ja kogemused töötamisel mitme palgatarkvaraga, nagu Persona, Palk365, Taavi Palk, SAF ja Merit Palk.

Sobiv lahendus rätsepatööna

Palgaarvestuses ei ole ühtset lahendust, mis sobiks kõigile, sest ettevõtete töötajate motivatsiooni- ja tasupaketid on väga mitmekesised – olgu selleks siis lisapuhkused, lisatasud, erilised tunnitasu maksmise põhimõtted, summaarne tööaja arvestus jne. Oma palgaarvestusteenuse puhul oleme koostöös tarkvaratootjatega loonud paindlikud ja turvalised lahendused. Näiteks on meie poolt töötajatele saadetavad palgateatised kaitstud mobiil-ID või parooliga.

Ka neile klientidele, kellele me ei paku raamatupidamise täisteenust, oleme välja töötanud lahendused, millega klient saab mõne lihtsa liigutusega importida palgakulu kanded oma raamatupidamisse. Samuti kanname hoolt selle eest, et nii palgamaksed kui ka tööjõumaksude maksed jõuaksid tähtajaks töötajateni ning Maksu- ja Tolliametini.

Lisaks kuulub palgaarvestuse teenuse juurde töötasu arvestusega seotud statistikaaruannete esitamine, suhtlus Sotsiaalkindlustusameti ning Maksu- ja Tolliametiga.

Automatiseeritud ja integreeritud lahendused palgaarvestuses

Meil on kogenud palgaarvestusspetsialistid nii Tartus kui ka Tallinnas ja meile pole takistuseks kliendi asukoht. Meie kliendid asuvad üle Eesti ja sageli on kliendipoolne kontaktisik hoopis välismaal.

Täiustame palgaarvestusteenust pidevalt ning kasutame automatiseeritud ja integreeritud lahendusi. Oleme juurutanud nn nelja silma printsiibi ja jälgime iga protsessi etappi ka sisekontrolliprotseduuride abil.

Palgaarvestusteenus on Grant Thornton Balticus pea sama vana kui meie ettevõte. Kui alguses piirdus palgaarvestus ennekõike töötasude arvestuse ja maksudeklaratsioonidega, siis praeguseks on teenus läbi põimunud ka personaliteenustega, kus samuti klientidele toeks olla suudame.

Rahvusvaheliselt tunnustatud palgaarvestuse teenus

Meie kauaaegne koostööpartner, globaalne äriteenuste pakkuja ADP International tunnustas meid pikaajalise koostöö eest Partner Excellence Awardiga. ADP Internationalile osutatavat teenust auditeerib igal aastal majaväline audiitor ja oleme täitnud kõik auditist tulenevad nõuded.

Lisaks eelmainitud lahendustele pakume oma palgaarvestuse klientidele ka maksualast nõu. Meie maksuspetsialistidel on suur kogemus näiteks töötajate piiriüleses maksustamises ja nad pakuvad klientidele koolitusi maksumuudatuste korral. 

Tööõigus ja muud lisateenused

Samuti on meil väga head spetsialistid tööõiguse alal, kellega koostöös aitame kliente töölepingute ettevalmistamisel, muutmisel või lõpetamisel. Lisaks aitame konkurentsikeelu või konfidentsiaalsuskohustuse rakendamisel ning ametijuhendite ja sisekorraeeskirjade väljatöötamisel.

Toetame kliente ka personaliteenuste ja värbamisega. Aitame klientidel inimesi värvata, samuti koostada ja korrastada personalitöö dokumentatsiooni. Kliendi vajadustest lähtuvalt teeme ka personaliuuringuid.

Kas Teil on küsimusi?

Kui Teil on sarnased väljakutsed ja Teil tekkis küsimusi, võtke palun ühendust meie spetsialistidega.