Oleme õige partner ettevõtetele, kes vaatavad tulevikku ja kelle jaoks muudatuste tegemine tähendab arenguvõimalust.
220+
Töötajat Baltikumis
17
Partnerit Baltikumis
6
Kontorit Baltikumis
140+
Liikmesettevõtet maailmas
Meie eesmärk on lihtne – olla arenevate ettevõtete jaoks ainus valik. Me aitame Teil mõelda ja tegutseda laiemalt ning tulevikku suunatult.
Tutvuge meie spetsialistide kirjutatud artiklitega
Sageli tundub, et inventuuride korrektne ja sujuv tegemine on ainult raamatupidajate tüütu kohustus, mis mõneks tunniks või päevaks ettevõtte tegevust takistab. Tegelikult ei ole inventuur ainult raamatupidajate mure ja olulistele asjadele rõhku pannes saab inventuure efektiivsemalt ning mõistlikumalt korraldada.
Bert Haabu
| Aeg 5 min |
Töötajad on iga ettevõtte kõige tähtsam vara, millele ehitatakse üles konkurentsieelised, samas on töötajad ka üks suuremaid kulusid. Iga ettevõtte juhil tasub mõelda, kas teeme kõik võimaliku selle investeeringu hoidmiseks ja kas suudame oma inimeste potentsiaali maksimaalselt kasutada?
Airi Neemre
Airi Neemre
| Aeg 5 min |
Koroonaaeg hakkab kõige muu maailmas toimuva taustal unustuse hõlma vajuma, kuid kodukontor on tulnud, et jääda. Seda kinnitab 19. novembril 2022 jõustunud töötervishoiu ja tööohutuse seadus, mis paneb täpsemalt paika töötaja ja tööandja vastutuse kodukontori korraldamisel.
Merli Kesküla
Merli Kesküla
| Aeg 3 min |
Töötajale soodushinnaga või tasuta üle antud osalus tööandja ettevõttes või tööandjaga samasse gruppi kuuluvas ettevõttes on erisoodustus. Kuigi erisoodustus on olemuselt töötaja tulu, on Eestis erisoodustuse maksukohustus tööandjal, kel tuleb tasuda ettevõtte tulumaks ja sotsiaalmaks.
Urzula Välb
Urzula Välb
| Aeg 1 min |
Ajastul, kus investoritele tekib üha uusi ja tulusaid võimalusi raha paigutamiseks ning paljud neist ei allu finantsinspektsiooni ega muu regulaatori järelevalvele, tuleks pettuste ennetamiseks jälgida konkreetseid punaseid lippe.
Mart Nõmper
Mart Nõmper
| Aeg 7 min |

Meie uudised

13 märts 2023

Tuli, nägi, võitis!

Vandeaudiitor Bert Haabu sai märtsi alguses avaliku sektori vandeaudiitori kutse. Nüüd töötab Grant Thornton Balticus 12 vandeaudiitorit ja viis avaliku sektori vandeaudiitorit.

27 veebr 2023

Audiitor, kelle panust audiitortegevuse arengusse ja ühe edukama Eesti audiitorettevõtja ehitamisse on tunnustatud (Vabariigi) teenetemärgiga

Mati Nõmmiste on Grant Thornton Balticu juht firma algusest alates. Ta panustas aastakümneid Audiitorkogu juhatuses toimetades audiitortegevuse arendamisse ning 2015. aastal tunnustas president Toomas Hendrik Ilves teda selle eest Valgetähe V klassi teenetemärgiga. Möödunud aastal tänas ka Audiitorkogu Matit silmapaistva panuse eest kutse arendamisel.

03 veebr 2023

Mullu purjetasime pärituules

Nii Grant Thornton Balticule kui ka Grant Thornton Internationalile oli 2022. aasta väga edukas. Grant Thornton International saavutas 30. septembril 2022 lõppenud 2021/2022 majandusaastal ligi 14%-lise käibekasvu, Grant Thornton Baltic kasvatas käivet 22% võrra.

Võtke meiega ühendust
Kuidas me saame Teile kasuks olla?
Kas olete huvitatud meie teenustest või soovite kontakti saada meie spetsialistidega, saatke meile päring ja me viime Teid kokku õige tiimi või spetsialistiga.
Karjäär Grant Thorntonis
See on rohkem kui lihtsalt töö.
Meie organisatsioon oma erilise kultuuri ja võimalustega on koht, kus te saate areneda. Pole oluline, kui kaugele olete oma karjääriredelil jõudnud, me aitame teil iga päev edasi liikuda.
Uurige täpsemalt! Üliõpilased Kogenud tegijad Vabad töökohad
See on rohkem kui lihtsalt töö.

Tutvuge meie seminaridega

Eelseisev üritus 13 apr
Eelseisev üritus 20 apr
Toimunud üritus 02 veebr
Toimunud üritus 17 jaan
15:00