Igale ettevõtjale on oluline end kursis hoida äriõiguses ja maksunduses toimuvate muudatustega. Neile teemadele nõustamishommikul keskendumegi ja vastame hea meelega ka osalejate küsimustele.

Tutvustame riigikogu menetluses olevaid olulisemaid äriseadustiku muudatusi, mis plaanitakse sel aastal jõustada. Näiteks on kavas seadustada sunddividendi maksmine, et kaitsta vähemusomanike huve enamusomanike ees. Lisaks äriseadustiku muudatustele räägime mõnest uuemast restruktureerimisega seotud õiguspraktika muudatusest.

Maksuteemadest tulevad jutuks Balti riikides kehtivad maksumäärad, samuti anname ülevaate Eesti, Läti ja Leedu tänavustest maksumuudatustest.  

Grant Thornton Baltic jätkab ka sel aastal praktilise ürituste sarjaga „Hommik nõustajaga“. Kord kuus toimuvad nõustamishommikud on mõeldud ainult meie klientidele ja neil osalemine on tasuta.

Esinejad
Kristjan Järve Partner, maksunõustamise valdkonna juht
Aet Sallaste Õigusnõustamise valdkonna juht, vastutav õigusnõustaja

Seminari maksumus ja registreerumine

Nõustamishommikul osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud!

Registreerumiseks palume täita registreerimisvormi veebis, saata e-kirja aadressil info@ee.gt.com või helistada telefonil 626 0500. Registreerudes märkige kindlasti, kas tulete meie kontorisse või vaatate ülekannet veebist.
 
Registreeruda palume hiljemalt 27. jaanuariks 2020.
 
Kui olete registreerunud, aga ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest teada vähemalt kaks tööpäeva enne ürituse toimumist e-posti aadressil info@ee.gt.com või telefonil 626 0500. Siis saame vabanenud kohta pakkuda järgmistele soovijatele.

Registreeruge siin 

Grant Thornton Baltic OÜ
  • 30. jaanuar 2020
  • Kell 9.30–11.00
  • Grant Thornton Balticu Tallinna kontoris Pärnu mnt 22, III korrus
  • Osaleda saab ka veebiülekannet vaadates.
Tel: 6260500 Contact: