article banner

Tehnoloogia

Arhitektuuri revolutsioon

Tehnoloogiat kannab edasi innovatsioon. Nii on kiired muutused ja keerukus tehnoloogiamaailmas tavapärased. Tänapäeva murrangulistele muutustele – nagu pilveteenused, tarkvara kui teenus, sotsiaalmeedia ja asjade internet – järgnevad peagi järgmised uuendused.

Grant Thornton aitab teil ära kasutada kõiki võimalusi ja hallata teie tegevusvaldkonna riske, et püsiksite alati teistest sammu võrra eespool.

Miks Grant Thornton?

Ükskõik, kas teie eesmärk on siseneda uutele turgudele, korrastada oma äritegevust, hallata kulusid, leida rahastust või täita eeskirjade ja seaduste nõudeid, meil on teadmised ja kogemused teie aitamiseks.

Tutvume põhjalikult teie vajadustega, et saaksime välja töötada just teile sobivaid lahendusi. Meie tulevikule keskendunud meeskonnad hoiavad end uute tehnoloogialahenduste juurutamise ja arenguga alati kursis. Nad oskavad anda teile varakult nõu küsimustes, millega arenevad ja innovaatilised ettevõtted silmitsi seisavad. Need hõlmavad muu hulgas intellektuaalse kapitali haldamist, ettevõtete ühinemist ja ülevõtmist ning keerukat maksukeskkonda.

Samuti oskame aidata teil riske määratleda ja juhtida ning välja selgitada, milliseid nõudeid tuleb täita, kuna kogu maailmas areneb regulatiiv- ja poliitikavaldkond kiiresti, et tehnoloogiauuendustega sammu pidada.

Kui teil on plaanis viia oma ettevõte börsile või kavandate ettevõtte ühendamist või ülevõtmist, toetame teid selles kõikidel suurematel börsidel ja väiksematel turgudel. Samuti strateegiliste ostjatega suheldes, et leiaksite õige tegutsemistee.