< 1 2 3 4 5

Toetame vähiravifondi Kingitud Elu

19 nov 2021

Eestis haigestub vähktõppe üle 8000 inimese aastas. Paraku on nende seas ka mehi, naisi ja lapsi, kelle ravi eest pole haigekassal võimalik maksta. Õnneks on paljusid neist saanud aidata SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu, kuhu laekunud annetuste eest on tasutud hättasattunud inimeste raviarveid. Kingitud Elu toetajate seas on ka Grant Thornton Baltic.

Anastasia Borovaja pjedestaalil!

04 nov 2021

Meie partner ja raamatupidamise valdkonna juht Anastasia Borovaja tunnistati Arvestusala Edendaja 2021 konkursil teise koha vääriliseks!

Grant Thornton Balticu töötajad tunnustasid tublisid kolleege

15 märts 2021

Igal aastal tunnustavad Grant Thornton Balticu töötajad lõppenud aasta tublimaid kolleege ja tõstavad esile olulisi projekte. Jaanuari lõpus toimus veebi vahendusel 2020. aasta parimate töötajate auhinnagala. 2020. aasta oli eriline ja kujundas „uut normaalsust“. Seda pitserit kandsid ka mitmed võiduprojektid.

Suutsime kasvada ka keerulisel ajal

08 veebr 2021

Üleilmne ärinõustamisettevõtete võrgustik Grant Thornton International Ltd, kuhu kuulub ka Grant Thornton Baltic, kasvatas möödunud majandusaastal käivet 1,6%. Seejuures suurenes kõikide teenuste – audit, nõustamine, maksundus – maht.

Saavutasime head tulemused ka keerulisel ajal

03 dets 2020

Hoolimata tänavu varakevadel alanud koroonapandeemiast suutis Grant Thornton Baltic saavutada 2019/2020 majandusaastal hea tulemuse. Ettevõtte konsolideeritud käive Eestis, Lätis ja Leedus oli 10,8 miljonit eurot, kasvades aastaga 16%.

Grant Thornton Balticul Eestis ja Leedus uued partnerid

25 nov 2020

2020. aasta sügisel laienes Grant Thornton Balticu partnerite ring, kui ettevõtte kahele pikaajalisele töötajale Eestis ja kahele Leedus pakuti võimalust Grant Thornton Balticu arengus kõrgeimal tasemel kaasa rääkida.

Riin Veidenberg sai atesteeritud siseaudiitori kutse

10 nov 2020

Grant Thornton Balticu riskijuhtimisteenuste nõustaja Riin Veidenberg sooritas edukalt Rahvusvahelise Siseaudiitorite Instituudi sertifitseeritud siseaudiitori (CIA) eksami ja sai 27. oktoobril atesteeritud siseaudiitori kutse.

Liitusime mitmekesisuse kokkuleppega

24 aug 2020

2020. aasta juunis allkirjastas 11 Eesti ettevõtet ja organisatsiooni mitmekesisuse kokkuleppe – üks leppega liitunutest oli ka Grant Thornton Baltic.

Grant Thornton Balticu andmekaitse spetsialist Maili Torma sai ISO27001 juhtivaudiitori sertifikaadi

11 mai 2020

Lisaks eelnevalt omandatud CIPP/E ja CIPM sertifikaatidele väljastati Grant Thornton Balticu andmekaitse spetsialistile Maili Tormale hiljuti ka rahvusvaheline infoturvalisuse ISO27001 juhtivaudiitor sertifikaat. Juhtivaudiitori sertifikaat võimaldab Grant Thornton Balticul andmekaitse ja küberturvalisuse teenuste valdkonnas pakkuda terviklikke infoturbelahendusi, sh viia läbi infoturbeauditeid kõige tuntuma rahvusvahelise standardi ISO27001 alusel ning samuti aidata ettevõtteid ISO27001 sertifikaadi taotlemisel.

Grant Thornton Balticu töö jätkub tõrgeteta

13 märts 2020

Hea klient! Koroonaviiruse tõttu eriolukorra väljakuulutamise valguses soovime anda kinnituse, et meie teenuste osutamises pausi ei teki. Me oleme ettevõttes tarvitusele võtnud kõik abinõud koroonaviiruse vältimiseks (käitumisjuhised töötajatele tervise hoidmiseks, desinfitseerimisvahendite olemasolu jne). Kui Teil on küsimusi edasise töökorralduse või meie teenuste kohta, siis palun pöörduge oma kliendihalduri poole.