Üritus on lõppenud. neljapäev, 5. oktoober 2023

Aina suurem osa ettevõtteid hoolib oma tegevuse mõjust ühiskonnale ja looduskeskkonnale ning püüab astuda samme selles suunas, et oma tegevuse kahjulikku mõju vähendada.

Euroopa Liidus on hiljuti vastu võetud ja praegu ka väljatöötamisel mitmeid uusi regulatsioone kestlikuma ettevõtluse ergutamiseks. Sellega kaasnevad ootused ja kohustused puudutavad esialgu suuremaid ettevõtteid, kuid finantsasutuste, tarneahelate ja turuootuste kaudu jõuab see kõigi ettevõteteni. 

Millest nõustamishommikul räägime?

  • Vaatame, kuidas ettevõtted peavad läbi mõtlema oma majandustegevuse ja kestlikkuse strateegia ning sellega seotud andmete kogumise. Samuti tutvustame aruandluse koostamise praktilist poolt.
  • Selgitame selliseid mõisteid nagu kestliku majandustegevuse taksonoomia ja kestliku aruandluse standard ning tutvustame, kellele ja millal uued nõuded kehtima hakkavad. Samuti arutame, milliseid praktilisi samme ja millises järjekorras on otstarbekas tegema hakata.
  • Olulise osa ajast pühendame osalejate küsimustele, arutelule ja kogemuste vahetamisele.

Seminar on tasuta.

Seminaril saab osaleda veebi vahendusel.

Registreeerumise vormis on toodud ka võimalus Grant Thornton Balticu kontoris osalemiseks, aga kõik koha peal osalemise kohad on juba täis!

Veebis osalejatele saadame kuulamise lingi päev enne seminari algust.

Kohapeal avame uksed kell 9.

Esinejad

Janno Järve
Juhatuse esimees, ClimaCheck
Janno Järve

Janno on juhtinud suuremaid ja väiksemaid analüüsitiime enam kui 20 aastat ning ta on töötanud finantsvaldkonnas analüütiku ja eksperdina. Praegu on Janno konsultatsioonifirma ClimaCheck juhatuse esimees ja ta on koos Eesti ettevõtetega Euroopa Liidu kehtestatud uusi ESG nõudeid praktikas rakendanud.

Erik Moora
Konsultant, ClimaCheck

Erik on olnud pikka aega Eesti Ekspressi peatoimetaja ja poliitikaanalüütik, samuti tele- ja filmitootja ning -stsenarist. Praegu on ta ClimaChecki konsultant ja Eestimaa Looduse Fondi nõukogu liige. Ta keskendub sellele, kuidas aidata ettevõtetel rohepöörde käigus teha kasulikke valikuid nii enda majandustulemusi kui ka looduskeskkonda silmas pidades.

Registreerumiseks palume täita registreerimisvormi veebis. Registreerudes märkige kindlasti, kas tulete meie kontorisse või vaatate ülekannet veebist.

Palume registreeruda hiljemalt 3. oktoobril.

Kui olete registreerunud, aga ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest teada vähemalt kaks tööpäeva enne ürituse toimumist e-posti aadressil info@ee.gt.com või telefonil 626 0500. Siis saame vabanenud kohta pakkuda järgmistele soovijatele.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist. Kui Te ei ole päev enne seminari toimumist saanud e-kirja seminari veebilingiga, siis kirjutage palun meile info@ee.gt.com