Üritus on lõppenud. neljapäev, 20. aprill 2023

Tutvustame ettevõtte müügitehingu elukaart ja selle olulisemaid etappe praktilises võtmes. Seminarile ootame väikese ja keskmise suurusega ettevõtete omanikke ning organisatsioonis müügitehinguga tegelevaid tiimiliikmeid.

Seminaril anname ülevaate müügi levinumatest põhjustest, kuidas ettevõtet müügiks ette valmistada ja millele läbirääkimistel tähelepanu pöörata. 

Jutuks tuleb:

 • Ettevõtte müügi levinumad põhjused ja ostjate sihtgrupid 
 • Tehingu elukaar müüja vaatepunktist 
  • Müügiks ettevalmistus 
  • Ostja sihtotsing 
  • Konsultatsioonid ja hinnaläbirääkimised 
  • Eelkokkuleppe (LOI) sõlmimine 
  • Due diligence ehk hoolsusaudit nõustajalt 
  • Ostu-müügilepingu koostamine ja läbirääkimine

Esinejad

Erik Suits
Finantsnõustamise valdkonna juht

Eriku aastatepikkune kogemus ettevõtjana ja haridustee Euroopa parimates äriülikoolides annavad talle oskuse mõista ettevõtete strateegilist tervikpilti ja kasutada oma laiapõhjalisi teadmisi finants- ja tehingunõustajana.

Kristel Tiits
Partner, õigusnõustamise valdkonna juht

Kristel tuli Grant Thornton Balticusse õigusnõustajana tööle 2008. aastal. Peagi sai temast juhtiv õigusnõustaja ja alates 2021. aastast juhib Kristel kogu õigusnõustamise valdkonda. Alates juulist 2022 on Kristel Tiits Grant Thornton Balticu partner. Kristeli põhivaldkond on töö- ja ühinguõigus. Ta on kursis tööõiguse kõige peenemate nüanssidega, alates töövaidluste lahendamisest ja lõpetades isikuandmete kaitsega ning ta oskab nõu anda nii suurtele rahvusvahelistele kontsernidele kui ka mikroettevõtetele. Ühinguõiguse valdkonnas tegeleb ta ettevõtete restruktureerimise ja omandamiste nõustamisega.

Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht

Kristjan Järve on Grant Thornton Balticu partner ja üks staažikamaid töötajaid, kel täitus 2019. aastal meie juures 20. tööaasta. Kristjani kogemused ja teadmised maksu- ja ärinõustamises on muljetavaldavad. Tema roll on mõista meie klientide äritegevuses peituvaid maksuriske ning nende optimeerimise võimalusi. Samuti nõustab ta ettevõtte laienemise, erinevate restruktureerimiste ja strateegiliste tehingute maksuefektiivset läbiviimist.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist.