neljapäev, 2. veebruar 2023
10:00 AM - 12:00 PM (EET)
Ürituse alguseni: [dd:hh:mm:ss]
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
Registreeruge kohe!

Teemad: eraisiku investeerimisportfelli maksustamine, välismaise investeerimistulu ja krüptotehingute deklareerimise erisused, topeltmaksustamise vältimine.

Seminaril saavad eraisikutest investorid praktilist infot järgmiste teemade kohta:

  • riigisisestelt ja välismaistelt investeeringutelt teenitud tulu maksustamine ja deklareerimine (intressid, dividendid ja väärtpaberite võõrandamine),
  • krüptovarast saadud tulu maksustamine ja deklareerimine,
  • tööandja aktsiaplaani alusel saadud tulu maksustamine ja deklareerimine,
  • investeerimiskonto süsteem ja deklareerimine.

Seminari hind koos käibemaksuga on 49 eurot.

Esineja

Urzula Välb
Juhtiv maksunõustaja

Urzula Välb liitus Grant Thornton Balticu meeskonnaga 2019. aasta sügisel. Ta on kogenud maksunõustaja olles õppinud, töötanud ja koolitanud maksude vallas enam kui 16 aastat.

Registreeruge seminarile!

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Seejärel saadame Teile ettemaksuarve. Pärast arve tasumist saadame Teile veebiseminaril osalemise kutse koos seminari veebilingiga.

Kui olete registreerunud, aga ei saa mingil põhjusel osaleda, tagastame Teile osalustasu, kui teatate loobumisest vähemalt kolm tööpäeva enne seminari toimumist. Andke palun oma mitteosalemisest teada e-posti aadressil info@ee.gt.com või telefonil 626 0500.

Soovid olla kursis meie uudiste ning tulevaste koolituste ja seminaridega?