Meie kultuur

Neile, kes meid ei tunne, võib Grant Thornton Balticu kultuur olla tõeline üllatus. Lõppude lõpuks oleme ikkagi mainekas audiitorite, raamatupidajate ja ärinõustajate ettevõte – seega andestame neile, kes arvavad, et siinne õhkkond on väga ametlik ja jäik. Kaugel sellest. Tegelikult oleme tähelepanuväärselt sõbralikud ja kahe jalaga maa peal. Me usume ka, et otsekohene tegutsemismaneer on üks meie suurim tugevus.

Teeme kõik selleks, et kohelda inimesi täiskasvanutena. Kuna võtame tööle vaid neid, kes jagavad meie arvamust, et nõudmised peavad olema kõrged, siis kogete peagi usaldust, mis lubab teil teha klientide heaks kõik endast oleneva. Kui te ületate ootusi, näete peagi, et teile pakutakse väga ruttu uusi võimalusi. Kohene vastutus ja kiire edutamine on meie üldine tava. Ent kui tulemused ootustele ei vasta, anname teile sellest kohe teada ja aitame teid.

Oleme uhked oma inimestele pakutava paindlikkuse üle. Teame, et iga inimese vajadused ja elukorraldus võivad aja jooksul muutuda ning seetõttu suhtume alati hästi erisugustesse töötamisviisidesse. Pakume tõelist paindlikkust: kui töökorraldus sobib teile ja ka meeskonnale, on kõik võimalik. Sellist paindlikkust kasutavad paljud ettevõtte töötajad ja hindavad seda kõrgelt.

Meil toimub kogu aeg midagi seltskondlikku, olgu siis mõni meeskonnaüritus, ettevõtte kevadmatk, jõulupidu või sportimine. See, kui palju või kui vähe te neist osa võtate, oleneb juba teist.